nieruchomoscipodlaskie.pl

Zaskocz najbliższych przed świętami

Marka Kuvings, która do tej pory słynęła z profesjonalnych blenderów i wyciskarek do soków, lada moment będzie mogła pochwalić się kolejnym innowacyjnym produktem. To elektryczny wielofunkcyjny MultiGrill. Jego premiera odbędzie się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, tak by mógł on znaleźć swoje miejsce pod niejedną choinką.

Dzięki temu urządzeniu grillować można wszędzie i przez cały rok. Co więcej pasuje do każdej nowoczesnej kuchni, a jego wielofunkcyjność z pewnością przekona do siebie każdego, kto bardziej lub mniej lubi gotować – mówi Jarosław Zimnoch, właściciel firmy Domowe Sanatorium, która jest jedynym dystrybutorem marki Kuvings w Polsce.

Gotuje, dusi, smaży, piecze i grilluje…

…i chciałoby się dodać tańczy i recytuje, ale na tych pięciu podstawowych funkcjach poprzestańmy. Dania przygotowywane za pomocą MultiGrilla niezależnie od ich rodzaju są idealne.

To proste w obsłudze urządzenie można przenieść w dowolne miejsce i zabrać ze sobą na wakacje. Precyzyjnie ustawia temperaturę i co ważne, tacki na których przygotowywane są potrawy można śmiało myć w zmywarce – dodaje Jarosław Zimnoch.

Kupując Kuvings Multigrill, klient otrzymuje w standardzie dwie płyty, ale w każdej chwili można zwiększyć jego funkcjonalność, dokupując cztery dodatkowe opcje. Dzięki nim poza tradycyjnymi stekami czy zapiekanymi warzywami na grillu można usmażyć naleśniki, zrobić prawdziwą włoską pizzę, usmażyć jajka lub upiec muffinki, ciasteczka, a nawet pączki.

Klientów zmylić może retro wygląd w stylu „New Retro Design”, ale pod tym przebraniem kryje się innowacyjność umożliwiająca precyzyjne i wielofunkcyjne zastosowanie .

Doceniana marka

O tym, że Kuvings to marka sama w sobie świadczyć może kolejny, piąty już Laur Konsumenta, przyznany w kategorii wyciskarek. To rzetelne, wielokanałowe badanie opinii polskich użytkowników. Przeprowadzane na grupie minimum 1000 respondentów, już od 14 lat stanowi jeden z najbardziej wiarygodnych wyznaczników popularności i uznania marek.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które pokazuje nie tylko popularność marki, ale co najważniejsze jakość. Liczymy na to, że również MultiGrill zostanie w przyszłości doceniony przez konsumentów – mówi Jarosław Zimnoch.