nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkaj na Słonecznym Osiedlu w Nowodworcach

Z jednej strony rogatki Białegostoku i doskonały dojazd do centrum, z drugiej otulina Puszczy Knyszyńskiej, lasy, łąki i nieskazitelna przyroda. Osiedle Słoneczne powstaje przy przebudowywanej właśnie trasie Białystok – Supraśl, dosłownie 400 metrów od granic miasta.

To kolejna inwestycja niewielkiej, ale solidnej i wiarygodnej firmy Campo, która w swojej ofercie ma również osiedle Zielony Zakątek w Grabówce oraz osiedle Leśne w Wasilkowie.

Dokładna lokalizacja nowej inwestycji to: trójkąt szosy do Supraśla i ulicy Niemeńskiej na Wyżynach. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się sklep spożywczy oraz przystanek komunikacji miejskiej. Dosłownie kilka minut jazdy samochodem dzieli to miejsce od gigantycznego placu zabaw na osiedlu Bagnówka. Dojazd do osiedla zapewni wygodna dwupasmowa szosa do Supraśla ze zjazdem z drogi serwisowej. Obok osiedla niebawem powstanie nowa ścieżka rowerowa.

Osiedle Słoneczne to zespół 24 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

– Będzie ono całkowicie ogrodzone i zamknięte. Na terenie osiedla powstanie prywatna droga będąca własnością mieszkańców. Na końcu osiedla zlokalizowany zostanie niewielki zbiornik wodny. Większość działek ma powierzchnię 370 m2. Oferujemy również polbruk na podjeździe i przy wejściu. Domy będą miały ogrzewanie z miejskiej sieci gazowej. Na osiedlu jest zlokalizowana także sieć światłowodowa i elektryczna – mówi Andrzej Grabiński, właściciel Campo.

Dopasowane do Twoich potrzeb

Wszystkie domy mają powierzchnię około 135 m2 (wraz z garażem). Na parterze do dyspozycji domowników będzie wygodny, prawie 30 metrowy salon połączony z jadalnią oraz kuchnię i wc. Wygodny dostęp z garażu do domu bezpośrednio z wiatrołapu.

– Co ciekawe na piętrze można dowolnie kształtować przestrzeń otrzymując 3 lub 4 pokoje i jedną lub dwie łazienki. Pokoje na piętrze nie mają niepraktycznych skosów i można dowolnie ustawiać meble. Ustawienie ścianek dziełowych realizowane jest zgodnie z życzeniem klienta. Podobnie robiona jest instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna – dodaje Andrzej Grabiński.

Ceny domów na słonecznym osiedlu zaczynają się od 419 000 zł. W każdym jest możliwość instalacji kominka. Budynki posiadają balkony i tarasy. Są zarówno garaże jak i miejsca postojowe. Ogrzewanie pochodzi z miejskiej sieci gazowej.

– Każdy kto ceni sobie spokój i bliskość natury, za z drugiej strony stawia na szybki dojazd do centrum powinien pochylić się nas naszą, słoneczną ofertą – zachęca właściciel firmy Campo.

 

O firmie

Firma CAMPO powstała w 2005 r. w celu budowy osiedla domów jednorodzinnych i szeregowych w Wasilkowie. Dotychczas brakowało w rejonie Białegostoku firmy budującej tego typu domy na dużym kilkuhektarowym terenie w jednolitej stylistycznej formie. Dominowały obiekty na małych działkach wciśniętych w istniejącą chaotyczną zabudowę.

Firma Campo już na etapie uzgadniania planu zagospodarowania osiedla dba żeby wszystkie domy na tym terenie miały jednolitą „ willową” formę. Bez tradycyjnych na naszym terenie, a bardzo niepraktycznych poddaszy. Koncepcja ta spotkała się z dużym uznaniem klientów. Dotychczas powstało ok. 140 domów, a kolejne są w przygotowaniu.

Duży sukces w pozytywnym odbiorze stylu zabudowy zmotywował nas do poszukiwania kolejnych lokalizacji . Na kolejne lata firma planuje inwestycje na terenie Białegostoku i okolic.

Swoim klientom Firma Campo proponuje wykończenie domu “pod klucz”. We współpracy z firmą Komfortowy dom została przygotowana oferta kompleksowego wykończenia domu we wszystkie nowoczesne instalacje oraz materiały.

Na wizualizacjach proponowane przykładowe wykończenie domu:

Osiedle Słoneczne w Nowodworcach:

– możliwość instalacji kominka

– osiedle ogrodzone

– balkon

– taras

– miejsce postojowe

– garaż

– ogródek

– wodociąg kanalizacja miejska

– prąd

– światłowód

– ulica utwardzona

– oświetlenie

– ogrzewanie z miejskiej sieci gazowej