nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkaj nowocześnie. Nowa inwestycja Yuniversalu Podlaskiego

„Osiedle rekreacyjne” to nowoczesne, rodzinne osiedle realizowane przez Yuniversal Podlaski, które z łatwością zaspokoi życiowe potrzeby. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Wiadukt w Białymstoku. To trasa wylotowa z Białegostoku w kierunku Łap, Szepietowa i Zambrowa. Ci, którzy cenią sobie spokój, przestrzeń a także łatwą dostępność do miejskiej infrastruktury na pewno będą zadowoleni kupując swoje wymarzone mieszkanie właśnie tam.

Ten ośmiopiętrowy budynek, zlokalizowany na Nowym Mieście, przy ul. Wiadukt, tuż za rondem 10 Pułku Ułanów Litewskich powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie znajdujących się już tam budynków mieszkalnych zrealizowanych przez Yuniversal Podlaski.
– Bryła nowego budynku będzie charakteryzowała się nowoczesną formą architektoniczną – mówi pan Hubert Piekut, przedstawiciel Yuniversalu Podlaskiego. – Będzie on kształtem przypominał literę „L” i oczywiście nawiązywał swoim wyglądem do istniejącej już tam zabudowy.
Co ciekawe w części podziemnej znajdować się będą garaże dostępne z każdej klatki schodowej oraz zewnętrzne miejsca postojowe. W budynku zaprojektowano mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchniach od ok. 35 mkw. do ok. 72 mkw. Będą one miały drzwi metalowe wzmocnione, trzyszybową stolarkę okienną, parapety z konglomeratu, tynki gipsowo-wapienne i wylewki podłogowe. Niepowtarzalny nastrój stworzą przestronne balkony i loggie zlokalizowane od strony południowej.
Budynek wyposażony zostanie w pełną infrastrukturę techniczną odpowiadającą normom w klasie standardów europejskich. Posiadał będzie też nowoczesne zabezpieczenie przeciwpożarowe i przeciwprzepięciowe.
Rekreacyjne osiedle w zieleni to doskonała oferta dla osób ceniących spokój, ciszę oraz łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury, bowiem dojazd do centrum miasta zajmuje jedynie 10 minut.
Architekci zadbali o to, aby wokół obiektu była przestrzeń rekreacyjna. Powstanie tam siłownia na świeżym powietrzu, wielofunkcyjne boisko. Będzie to też raj dla tych, którzy cenią sobie przyrodę. Budynek będzie otoczony zielenią. W niedalekiej odległości są miejsca które doskonale nadają się na uprawianie sportów, spacery rodzinne.
Bardzo ważnym atutem jest bliskość punktów handlowych, usługowych, a także szkół i przedszkoli. W niedalekiej odległości jest Politechnika Białostocka a także Kampus Uniwersytetu w Białymstoku. Zaledwie kilometr dzieli inwestycję od Stadionu Miejskiego, a do najbliższej galerii handlowej można dostać się w ciągu zaledwie 7 minut jadąc samochodem.
Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2018 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 4300zł/mkw.

Firma Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. została powołana do życia przez Antoniego Piekuta – dotychczasowego współwłaściciela spółki Wersal Podlaski działającej na rynku od ponad 25 lat.
Grupa specjalistów tworząca Yuniversal Podlaski całe swoje dotychczasowe życie zawodowe związała z budownictwem, a pasja i doświadczenie, z jaką tworzą nowe inwestycje jest zauważalna przy oglądaniu efektów ich pracy.
Oferuje klientom bogaty wybór mieszkań w Białymstoku, Warszawie, Ełku i Suwałkach oraz największy na Podlasiu wachlarz lokali mieszkalnych i usługowych. Celem jest zapewnienie im możliwości dokonywania najlepszych wyborów tak, aby zaspokajały ich potrzeby i spełniały założone funkcje. Rozpoczynając nowe inwestycje Yuniversal Podlaski kieruje się różnorodnością lokalizacji i klasyczną formą, by z biegiem lat mogły nadal sprostać wymaganiom i potrzebom.
– Dbając o jakość naszych budynków, dbamy także o osoby, które korzystają z nich na co dzień. To one są powodem, dla którego nieustannie poszukujemy optymalnych środków i rozwiązań. Nasze budynki powstają z materiałów wysokiej jakości, a lokale i domy wykończone „pod klucz” łączą w sobie precyzję i nowoczesność, by mogły sprostać oczekiwaniom przyszłych mieszkańców – mówi Hubert Piekut i dodaje: – Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, tak więc zależy nam na satysfakcji naszych klientów. Wiemy, jak ważnym wyborem jest zakup nowego domu, mieszkania, czy lokalu, w którym mieścić się będzie ich firma, dlatego nasi profesjonalni doradcy dokładają wszelkich starań, by oferta była elastyczna i spełniała oczekiwania oraz potrzeby przyszłych mieszkańców.
Firma rozpoczęła budowa drugiego budynku .Planowany termin realizacji jest przewidziany na IV kwartał 2019r. To dziewięciopiętrowy budynek, w którym będzie 99 mieszkań. Powierzchnia mieszkań będzie różnorodna: od 36 m2 do 71 m2. Dodatkowy atut to komórki lokatorskie, które są w cenie mieszkań. Budynek będzie wyposażony w podziemny garaż zawierający 33 stanowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *