nieruchomoscipodlaskie.pl

Tutaj architektura spotyka się z naturą. Yuniversal Podlaski zaprasza na ulicę Piasta

Yuniversal Podlaski to firma doskonale znana na deweloperskim rynku nie tylko w Białymstoku, ale też w Warszawie, Pruszkowie, Suwałkach czy Ełku. Ilość realizowanych inwestycji świadczy tylko o tym, że to absolutny lider wielorodzinnego budownictwa. Dziś prezentujemy kolejną inwestycję i zapraszamy na historyczne, białostockie osiedle Bojary, a dokładnie na ulicę Piasta 35.

– Od lat wybieramy najlepsze lokalizacje, by nasze inwestycje zawsze miały w sobie coś wyjątkowego, dlatego też ciągle poszerzamy obszar naszych działań. Poza Białymstokiem, gdzie mieści się główna siedziba firmy, budujemy obecnie w Warszawie, Pruszkowie, Ełku i Suwałkach, ciągle szukając nowych gruntów pod realizacje mieszkaniowe i usługowe. Chcemy, by przyszli Mieszkańcy naszych osiedli mieli absolutną pewność, że decydując się na zakup nieruchomości w Yuniversalu Podlaskim, stawiają przede wszystkim na jakość, która od zawsze jest dla nas absolutnym priorytetem. Zachęcamy do zapoznania się z mapą naszych inwestycji. Dziś szczególnie polecamy bloki zlokalizowane przy ulicy Pista 35 – mówi Hubert Piekut z Yuniversalu Podlaskiego.

W centrum i z dala od zgiełku

To miejsce, które na pewno urzeknie tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój a jednocześnie lubią mieć wszystko w zasięgu ręki. Inwestycja łączy w sobie styl z wyjątkowymi formami architektonicznymi. W jej skład wchodzą dwa budynki.

– Nasi architekci i projektanci zadbali o to, by miejsce to było osłonięte od ruchu ulicznego i tworzyło spokojny zaułek, który stanie się dla przyszłych mieszkańców idealnym miejscem do życia. Tu znajdą ukojenie i relaks – mówi Hubert Piekut.

W zamkniętej enklawie znajdzie się miejsce na plac zabaw dla dzieci i strefę wypoczynku dla osób starszych. Pomyślano również o kojącej zieleni w postaci drzewek i krzewów.

O inwestycji

Deweloper planuje zakończyć ją w pierwszym kwartale 2019 roku. Każdy z budynków jest trzykondygnacyjny. W sumie w ofercie będzie 60 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu.

Najmniejsze z mieszkań ma 33 m², największe 76 m². Dodatkowo w ofercie znajdują się komórki lokatorskie w cenie mieszkania.

Właściciele aut również powinni być zadowoleni. W garażu podziemnym znajduje się 59 miejsc postojowych. Cena jednego to 30 tysięcy zł.

Cena mieszkań w tej nieruchomości wahają się od 5800-6100 złm2. Istnieje możliwość wybrania mieszkania z windą lub bez windy.

Lokalizacja przy ulicy Piasta na osiedlu Bojary daje wiele możliwości. Stąd najzwyczajniej w świecie jest wszędzie blisko. W zasięgu ręki są sklepy, osiedlowy bazarek, przedszkola, szkoły i przychodnie. Od centrum mieszkańców tego osiedla dzielą zaledwie dwa – trzy przystanki autobusowe. Również w drugą stronę, gdy chce się wyjechać za miasto pooddychać zdrowym, podlaskim powietrzem, również jest blisko.

O firmie

Firma Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. została powołana do życia przez Antoniego Piekuta- dotychczasowego współwłaściciela spółki Wersal Podlaski działającej na rynku od ponad 26 lat.

Grupa specjalistów tworząca Yuniversal Podlaski całe swoje dotychczasowe życie zawodowe związała z budownictwem, a pasja i doświadczenie, z jaką tworzą nowe inwestycje jest zauważalna przy oglądaniu efektów ich pracy.

– Dbając o jakość naszych budynków, dbamy także o osoby, które korzystają z nich na co dzień. To one są powodem, dla którego nieustannie poszukujemy optymalnych środków i rozwiązań. Nasze budynki powstają z materiałów wysokiej jakości, a lokale i domy wykończone „pod klucz” łączą w sobie precyzję i nowoczesność, by mogły sprostać oczekiwaniom przyszłych mieszkańców – mówi Hubert Piekut. – Wiemy, jak ważnym wyborem jest zakup nowego domu, mieszkania, czy lokalu, w którym mieścić się będzie ich firma, dlatego nasi profesjonalni . Doradcy dokładają wszelkich starań, by oferta była elastyczna i spełniała oczekiwania oraz potrzeby przyszłych mieszkańców.

Biuro sprzedaży mieszkań w Białymstoku

tel.: 85 747 30 30

e-mail: bialystok@yp.com.pl

Białystok, ul. Piękna 3

Dział sprzedaży pracuje w godzinach:

pn. – pt.: 8.00 – 18.00

sob.: 9.00 – 14.00