nieruchomoscipodlaskie.pl

Porządek bez wysiłku – podpórki pod półki w ofercie AGAS

Niezależnie od tego, jak zaaranżujemy nasze wnętrze mieszkalne lub biurowe, powinniśmy zadbać o porządek i dobrą organizację przestrzeni. Drobiazgi leżące bez ładu i składu po kątach zepsują efekt końcowy nawet najbardziej wyrafinowanego pomieszczenia. Z pomocą przychodzą podpórki marek Amig i Bolis, dostępne w ofercie firmy AGAS. Szeroki wybór pozwoli nam dopasować je pod kątem stylu, koloru i obciążenia według własnych, indywidualnych preferencji.

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń powinna uwzględniać dobrą organizację. Przemyślane miejsca do przechowywania naszych drobnych rzeczy pozwolą utrzymać dom w czystości i usprawnić codzienne funkcjonowanie. Ułożenie drobiazgów na półkach zgodnie z częstotliwością używania i przeznaczeniem będzie ułatwiać lokalizowanie poszczególnych przedmiotów. Koniec z wiecznym szukaniem zaginionych okularów, biżuterii czy ulubionej książki – podpórki z oferty AGAS pomogą nam zorganizować miejsce na nasze ulubione drobiazgi, a przy tym staną się wyjątkowym elementem dekoracyjnym.

Drobiazg, który nadaje charakter

Półki pozwalają doskonale wykorzystać każdy dostępny centymetr przestrzeni. Sprawdzą się nie tylko jako praktyczne rozwiązanie do przechowywania przedmiotów, ale również jako element dekoracyjny we wnętrzu. Ozdobne podpórki z oferty firmy AGAS pomogą nam zadbać o dobrą organizację miejsca, a przy tym podkreślą charakter pomieszczenia. Przykładowo ornamentalne wsporniki takie jak model Ricciolo czy Toscania od producenta Bolis doskonale sprawdzą się w przypadku romantycznych i rustykalnych aranżacji. Metalowe zawijasy w kolorach czerni, złota czy mosiądzu oferuje również hiszpański producent firma Amig. Podpórki model 11 i 20 oraz ornamentalna mod. 2 nawiązują wyglądem do włoskiej stylistyki i wzornictwa, tworząc ciekawy i praktyczny element aranżacji.

Nowoczesna dyskrecja

Współcześni architekci wnętrz stawiają na minimalizm. Niewidoczne, harmonijne rozwiązania mają sprzyjać komfortowi domowników. To dlatego w przypadku półek w tak urządzonych pomieszczeniach powinniśmy zdecydować się na subtelne podpórki. W ofercie firmy AGAS znajdziemy delikatne wsporniki Amig, które przeznaczone są do nowoczesnych, szklanych półek. Drobne, dostępne w pięciu kolorach podpórki sprawiają wrażenie delikatnych, dlatego świetnie łączą się i eksponują efektowność szkła. Ciekawą alternatywą dla takich niedużych podpórek jest ta od firmy Bolis, chromowa Iceberg ma nowoczesny, dynamiczny kształt, a przytwierdzona do ściany będzie wyglądała jak element biżuteryjny pomieszczenia.

Wśród nowoczesnych rozwiązań, można wybrać również odważniejsze wsporniki. Modele Boomerang czy Bubble powinny docenić szczególnie dzieci – półka przymocowana za pomocą podpórek w kształcie bąbelków albo ażurowych łuków na pewno stanie się świetną dekoracją w pokoju najmłodszych i idealnym miejscem do przechowywania szkolnych książek i zabawek.

Proste i funkcjonalne

Montaż praktycznych półek nie powinien być wyzwaniem dla nikogo. Przy przygotowywaniu miejsca na nasze ulubione drobiazgi, książki, ramki na zdjęcia czy kwiaty w doniczkach, warto wybrać praktyczne podpórki – te od hiszpańskiego producenta Amig, dostępne w ofercie firmy AGAS mogą udźwignąć nawet do 105 kg ciężaru. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych łatwo dopasują się do otoczenia i przede wszystkim będą stanowiły stabilną konstrukcję.

Tego typu wsporniki sprawdzą się też w przypadku przygotowywania domowej spiżarni czy pomieszczenia gospodarczego, czyli we wszystkich miejscach, w których ważna jest strona użytkowa i dobra nośność. Funkcjonalność półek powinna pełnić główną rolę, dlatego warto zdecydować się na mocne podpórki od firmy Amig dostępne w ofercie AGAS. Modele 10 i 12 wyróżnia pewne mocowanie i prosta konstrukcja, która przekłada się na większą wytrzymałość na obciążenia.

Przestrzeń opanowana

Największą zaletą półek jest z pewnością ich multizadaniowość – to element, który może sprawdzić się zarówno w łazience (jako miejsce dla szczoteczek, grzebieni, maszynek i kosmetyków), w przedpokoju (by uporządkować czapki, buty i szaliki), w kuchni (pod przyprawy i produkty do gotowania) oraz w salonie i sypialni (w celu wyeksponowania dekoracji, jako miejsce dla książek, biżuterii i ramek na zdjęcia). Podpórki dostępne w ofercie firmy AGAS mogą nadać im estetyczny wygląd, wzmocnić stabilność lub z powodzeniem połączyć jedną i drugą funkcję – tak jak eleganckie wsporniki Bellucci od firmy Bolis. Służąc porządkowi, tego typu rozwiązania pomogą nam zapanować nad ładem i wygodą domowników, ale również nadać wnętrzom odpowiedni charakter.

 

AMIG podpórka biała mod. 10, 150×125, Agas, cena ok. 15 zł

AMIG podpórka czarna mod. 11, 250×200, Agas, cena 20 zł

AMIG podpórka czarna mod. 20, 150×100, Agas, cena 19 zł

AMIG podpórka ornamentalna mosiądzowana mod. 2, 200×150, Agas, cena 17 zł

AMIG podpórka półki szklanej mod. 35 złota 10mm, Agas, cena 7 zł

AMIG podpórka szara mod. 12 200×150, Agas, cena 17 zł

AMIG podpórka szary metalik mod. 10 150×125, Agas, cena 15 zł

BOLIS podpórka biała Bellucci 24, Agas, cena 25 zł

BOLIS podpórka biała Boomerang, Agas, cena 35 zł / 2szt.

BOLIS podpórka chrom Iceberg 4, Agas, cena 25 zł / 2szt.

BOLIS podpórka czarna Boomerang, Agas, cena 33 zł / 2szt.

BOLIS podpórka czarna Toscania 33, Agas, cena 48 zł

BOLIS podpórka czerwona Bubble, Agas, cena 40 zł

BOLIS podpórka czerwona Iceberg 4, Agas, cena 20 zł / 2szt.

BOLIS podpórka miedź Ricciolo, Agas, cena 25 zł

BOLIS podpórka niebieska Bellucci 24, Agas, cena 25 zł

BOLIS podpórka szara Bubble, Agas, cena 40 zł

BOLIS podpórka młotkowa złota Toscania 33, Agas, cena 48 zł

Agas Sp. z o.o. jest firmą handlową, istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletnia działalność w branży okuć budowlanych i meblowych, pozwoliła firmie zgromadzić doświadczenie w sprzedaży wyspecjalizowanych grup produktów, dzięki czemu Agas jest jednym z wiodących dostawców okuć budowlanych i meblowych w kraju. W swojej ofercie posiada również produkty z branży pokrewnych tj. artykuły ogrodnicze, odzież ochronną, artykuły i osprzęt elektryczny, akcesoria malarskie, elementy dekoracyjne okien i drobne AGD. Produkty firmy charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność, a wyróżnia je doskonała jakość i przystępna cena.