nieruchomoscipodlaskie.pl

Komfortowe szeregówki powstają przy ulicy Gajowej w Białymstoku

Położone w północnej części miasta osiedle Dziesięciny zostało wybrane przez dewelopera SATO Sp. z o. o. do wybudowania 6 domów w zabudowie szeregowej.

– W marcu 2018 roku, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku, przy ul. Gajowej rozpoczęliśmy budowę zespołu domów jednorodzinnych. Do końca drugiego kwartału 2019 roku powstanie 6 domów o powierzchni użytkowej około 131 m2 każdy. Nowoczesna, przemyślana i funkcjonalna architektura zapewni komfort i wygodę a dostęp do rozbudowanej sieci komunikacyjnej i miejskiej infrastruktury (sklepów, szkół, przedszkoli) ułatwi funkcjonowanie i zaoszczędzi czas jego przyszłym mieszkańcom. Budynki zostaną oddane do użytku w kompletnym stanie deweloperskim – mówi Iwona Wilczewska przedstawicielka firmy SATO Sp. z o. o.

Do zalet tej inwestycji zaliczyć można niewątpliwie nowoczesną, przemyślaną i funkcjonalną architekturę zapewniającą komfort i wygodę. Architekci zadbali o przestronny salon z wyjściem do ogrodu, pomieszczenie gospodarcze, dwie lub trzy sypialnie na piętrze i antresolę do indywidualnej aranżacji.
Przedstawiciele SATO Sp. z o.o. przywiązują ogromną uwagę do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów, dlatego pozostawiają im możliwość indywidualnego ustawienia ścian działowych.

– Budynki zostały usytuowane na działkach tak, aby taras i ogród znajdowały się od najbardziej nasłonecznionej, południowej strony. Budynki są energooszczędne, wybudowane z najlepszej jakości materiałów budowlanych, zgodnie z aktualnymi wymogami technicznymi oraz sztuką budowlaną – dodaje przedstawicielka firmy.

Przyszli mieszkańcy odbiorą swój wymarzony dom w kompletnym stanie deweloperskim, zainstalowanym piecem do ogrzewania gazowego z zasobnikiem, kaloryferami, rozprowadzonym ogrzewaniem podłogowym. Co ciekawe oprócz standardowych instalacji segmenty zostały wyposażone dodatkowo w instalację alarmową, internetową, fotowoltaiczną oraz do centralnego odkurzacza.

Do wyboru są działki o różnym metrażu – od 200 m2 do 384 m2, kompletnie zagospodarowane i ogrodzone (furtka otwierana domofonem na kod cyfrowy).
Kolejnym, bardzo ważnym atutem jest lokalizacja osiedla. W pobliżu znajduje się Słoneczne Przedszkole, Szkoły Podstawowe nr 38 i 47, sklep Biedronka, przystanki komunikacji miejskiej autobusów nr 16,19 i 29. Dojazd do centrum zajmuje jedynie 15 – 20 minut.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się w biurze dewelopera mieszczącym się przy ul. Zielnej 31W w Białymstoku (I segment budynek od ulicy) lub pod numerem telefonu 501 633 755 lub 85/65 27 051.

Firma SATO Sp. z o. o. została założona przez inż. Edwarda Chalimoniuka i działa na rynku budowanym od 1993 r. Wieloletnie doświadczenie w budownictwie, uczciwość oraz nieustanny rozwój pozwoliły stać się specjalistami w branży budowlanej. SATO Sp. z o.o. świadczy wysokiej jakości kompleksowe usługi w generalnym wykonawstwie we wszystkich branżach budowlanych, usługi deweloperskie, termomodernizacyjne oraz remontowe. Zakres prac dotyczy zarówno budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej a także obiektów sakralnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *