nieruchomoscipodlaskie.pl

Od projektu do realizacji Profesjonalne doradztwo techniczne Schöck

Zaufane, profesjonalne doradztwo jest równie ważne jak doskonałej jakości materiały oraz projekt. Firma Schöck, poza wysokiej klasy, specjalistycznymi rozwiązaniami z szeroko pojętej branży budowlanej oferuje kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji, co znacznie przyspiesza oraz ułatwia przebieg prac.
– Podstawą efektywnego budownictwa jest połączenie produktów najwyższej jakości oraz profesjonalnych doradców, którzy sprawnie przeprowadzą nas przez wszystkie etapy – od projektu, aż po zakończenie realizacji. Przedstawiciele Działu Technicznego firmy Schöck biorą udział w licznych seminariach, konferencjach i szkoleniach skierowanych do przedstawicieli branży budowlanej, inwestorów i architektów, gdzie chętnie udzielają informacji oraz porad dotyczących samych rozwiązań oferowanych przez firmę, jak i różnego rodzaju problemów projektowo-konstrukcyjnych – tłumaczy Maciej Kowalczyk, Kierownik Działu Technicznego firmy Schöck.
Od projektu…
W przypadku zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań niezbędna jest specjalistyczna, szczegółowa wiedza. Firma Schöck bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wdrożenie do projektu swoich technologii. Dlatego też pieczę nad projektem połączeń konstrukcyjnych w istotnym zakresie sprawuje wykwalifikowany i doświadczony dział techniczny.
– Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania. Niezależnie od wielkości przedsięwzięcia zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość usług. Traktujemy firmy wykonawcze, inwestorów i pracownie projektowe, z którymi współpracujemy, nie jak klientów, ale jako partnerów. Staramy się, aby współpraca opierała się na profesjonalizmie i wzajemnym zaufaniu. Co ważne, odpowiednie doradztwo techniczne – szczególnie w tak wymagającej branży jak konstrukcyjno-budowlana – pozwala nie tylko usprawnić prace nad projektem, ale również uniknąć mogących mieć katastrofalne skutki błędów – dodaje Maciej Kowalczyk, kierownik Działu Technicznego.
…do realizacji
Analiza projektu, prawidłowe obliczenia i przygotowanie rozwiązań pod dostawy dla danego obiektu to dopiero początek współpracy. Profesjonalni doradcy firmy Schöck służą pomocą na każdym etapie budowy w zakresie doradztwa technicznego oraz sprawują pieczę nad montażem dostarczonych przez firmę rozwiązań.
„Doradcy Schöck towarzyszą klientowi podczas wszystkich etapów realizacji.
Efektem udanych współpracy uczestników poszczególnych etapów procesu budowlaną są zachwycające realizacje architektoniczne na całym świecie. Znajdziemy wśród nich między innymi nowoczesny kompleks mieszkalny Paragon w Berlinie, powstały w budynku starego szpitala, Riverwalk w Londynie – zespół nowoczesnych apartamentów, których tarasy o nieregularnych kształtach spójnie składają się na organiczną formę. Kolejne to zachwycające, szwajcarskie wille ze spektakularnym widokiem na jezioro Czterech Kantonów – czyli ekskluzywne Lakeview Residence Suites w Lucernie, a także Buchengasse w Wiedniu, które jest geometryczną interpretacją klasycznej bryły. Z polskich realizacji wartych nadmienienia są między innymi apartamentowiec Wawrzyńca 19 wkomponowany w budynek starej elektrowni, Osiedle Forma Wysoka z rozległymi balkonami zapewniającymi malownicze widoki na otaczającą zieleń oraz gdański Brabank – nowoczesny kompleks w zabytkowej części miasta. Jako efekt wykorzystania produktów Schöck, godny uwagi jest także zespół trzypiętrowych budynków mieszkalnych – Osiedle Okrzei w Sopocie oraz zmodernizowany Pawilon nr 15, który mieści się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i zachwyca nietypową formą architektoniczną dla tego typu realizacji.
Opr NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *