nieruchomoscipodlaskie.pl

Prestiżowe, zaciszne i słoneczne osiedle

Firma budowlana Solidster oferuje, w ramach pierwszego etapu inwestycji „ Brylantowe Domy 2018”, kompleks pięciu nowoczesnych i energooszczędnych domów parterowych z dużym i funkcjonalnym piętrem użytkowym w pełnej wysokości kondygnacji. Dodatkowo, istnieje możliwość adaptacji ogromnej powierzchni na strychu, co zwiększa potencjał inwestycji. Budynki został wykonane z wysokiej jakości, energooszczędnych materiałów.

„Brylantowe Domy 2018” powstają z myślą o rodzinach ceniących komfort, bliskość wszechobecnej przyrody, nie rezygnujących z szybkiego i wygodnego dojazdu do centrum miasta. Inwestycja jest położona w dobrze skomunikowanym punkcie – blisko zabudowań znajduje się przystanek komunikacji miejskiej oraz stacja rowerowa „Bikerów”. Miłośnicy rekreacji na świeżym powietrzu również nie będą zawiedzeni z możliwości, jakie daje najbliższe otoczenie – w sąsiedztwie znajduje się zespół nowo powstałych obiektów sportowych pod chmurką wraz z placem zabaw. Dodatkowo, dzięki wyjątkowemu położeniu inwestycji można w zaledwie kilka minut znaleźć się w malowniczym Supraślu.

Jedną z większych zalet inwestycji jest dobrze rozwinięta infrastruktura osiedla Wyżyny, gwarantująca nie tylko sąsiedztwo nowoczesnych domów i bliskość zielonych, malowniczych terenów leśnych, ale również sklepów, publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, przedszkoli, aptek, lokali usługowych i gastronomicznych, a nawet galerii handlowej.

Solidster proponuje domy parterowe z poddaszem użytkowym pełnej wysokości kondygnacji, w zabudowie szeregowej na działkach o powierzchni od 330 do 550 m2, z wygodnym i szerokim garażem. Powierzchnia budynków to 163 m2 lub 172 m2. W każdym budynku istnieje również możliwość adaptacji strychu o powierzchni ponad 50 m2, co dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne. Przestronny ogród o metrażu od 140m2 stwarza wiele możliwości relaksu na łonie natury.

Dostęp do indywidualnego podjazdu jest zapewniony przez bezpośredni zjazd z drogi publicznej, przez bramę przesuwną. Duża powierzchnia przed budynkiem umożliwi bezproblemowe zaparkowanie przynajmniej dwóch samochodów.
Do zabudowań podłączone są wszystkie media – prąd, gaz, woda i kanalizacja sanitarna. Każda szeregówka jest wykończona w standardzie deweloperskim, z piecem c.o. i grzejnikami oraz uruchomioną instalacją grzewczą, elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną. Wszystkie pomieszczenia, z wykluczeniem garażu, są wyposażone w grzejniki oraz ogrzewanie podłogowe.

Firma oferuje możliwość wykończenia domu „pod klucz” oraz dopasowanie jego układu do indywidualnych preferencji i życzeń kupującego. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani projektanci zdecydowanie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Realizacja inwestycji „Brylantowe Domy 2018” rozpoczęła się w II kwartale 2018, zakończenie przewidziane jest na I kwartał 2019 roku.

Układ budynku:
– PARTER (77,64 m2): WIATROŁAP 4,12 m2, KUCHNIA 8,14 m2, POKÓJ DZIENNY + JADALNIA 37,74 m2, KOTŁOWNIA 5,85 m2,KORYTARZ 4 m2,WC 1,26 m2, GARAŻ 16,45 m2
– PODDASZE PEŁNA WYSOKOŚĆ (85,50 m2): KORYTARZ 11,85 m2, POKÓJ 13,38 m2, POKÓJ 16,46 m2, ŁAZIENKA 5,74 m2, GARDEROBA 3,66 m2, POKÓJ 17,77 m2, ŁAZIENKA 9,69 m2, GARDEROBA 4,81 m2, KORYTARZ 2,16 m2, POWIERZCHNIA CAŁKOWITA  UŻYTKOWA  – 163,14 m2, plus strych 53 m2 łącznie około 216 m2 powierzchni.

Domy wykonane z pustaka ceramicznego, styropian szary λ = 0,031 – gr. 15 cm. okna PCV – U<0,8; dach – blachodachówka powlekana na rąbek, poddasze ocieplone wełną mineralną λ = 0,035 gr. 25 cm, wszystkie materiały o wysokim parametrze izolacyjności cieplnej

O firmie:

Spółka Solidster specjalizuje się w szerokim zakresie usług budowlanych. Powstała w 2017 r. z przekształcenia działalności gospodarczej w celu spełnienia nowych wymagań inwestycyjnych i prawnych. Bazę do założenia firmy stanowi wysoko wyspecjalizowana kadra inżynierska posiadająca udokumentowaną wiedzę, umiejętności oraz długoletnie doświadczenie inżynierskie oraz zarządcze. Od ponad dwudziestu lat nasza kadra doskonali swoje umiejętności celem zapewnienia wysokiego komfortu i jakości użytkowanych obiektów.
Solidster Sp. z o. o. Sp. K.
ul. Lipowa 17/1 lok. 23
Białystok
tel.: +48 698 664 248
biuro@solidster.pl
www.solidster.pl