nieruchomoscipodlaskie.pl

Osiedle Nowe Bojary. Jakość i lokalizacja priorytetem

Zbieg ulic Ryskiej, Łąkowej i Towarowej w Białymstoku to inwestycja mieszkaniowa tworzona przez białostocką firmę Jaz-Bud. Co sprawia, że jest tak wyjątkowa? To przede wszystkim najwyższy standard wykonania połączony z nowoczesnymi technologiami. Powstające Osiedle Nowe Bojary dedykowane jest tym, którzy szukają wyjątkowych mieszkań w maksymalnie komfortowej lokalizacji. Budynki na Osiedlu Nowe Bojary będą zróżnicowane nie tylko pod względem kształtów i wysokości budynków, jak również zastosowanych w nich rozwiązaniach architektonicznych.

Osiedle Nowe Bojary to zespół nowoczesnych i eleganckich budynków mieszkalnych, położonych w atrakcyjnej okolicy – tuż przy granicy historycznej dzielnicy Bojary. Przedsięwzięcie zaprojektowane i budowane przez doświadczonych inżynierów współpracujących z przedsiębiorstwem budowlanym Jaz-Bud jest wynikiem zapotrzebowania wszystkich przyszłych mieszkańców.

Innowacyjność ponad wszystko

Osiedle „Nowe Bojary” powstają w samym sercu miasta, w miejscu wyjątkowym i niezwykłym. Na próżno by szukać podobnego miejsca w Białegostoku. Tu przeszłością łączy się z nowoczesnością. W cieniu starych, blisko stuletnich budynków i wąskich uliczek, powstaje nowoczesny kompleks mieszkalny. Bojary łączą w sobie zalety miasta tętniącego życiem i uroki kameralnej dzielnicy.
– Dzięki zaadoptowaniu terenów pofabrycznych jesteśmy w stanie realizować wyjątkową koncepcję bez ingerencji w zabytkową zabudowę. Wysokość budynków nowego osiedla będzie nawiązywała do istniejącej już zabudowy od ul. Kraszewskiego. Wielostanowiskowe parkingi podziemne pozwolą zaprojektować na powstającym osiedlu dużą ilości zieleni i obiektów małej architektury oraz zminimalizują ruch samochodowy na terenie kompleksu, dając komfort ciszy i spokoju – mówi Dariusz Jaszczuk z białostockiej firmy Jaz-Bud. – Nowoczesne rozwiązania techniczne i najwyższej jakości materiały wykończeniowe to wizytówka naszej firmy. Nowe osiedle ma stać się wzorem przemyślanego projektu i doskonałego wykonania.
Do dnia dzisiejszego zostały ukończone budynki A, B i C. W budynku E wszystkie mieszkania zostały już sprzedane i obecnie są one sukcesywnie przekazywane dla nowych właścicieli. Obecnie w sprzedaży jest budynek D, którego zakończenie planowane jest w II kwartale 2019 roku.
– Naszym klientom proponujemy dostęp do szerokiej oferty powierzchni mieszkalnych, stąd też każdy może indywidualnie dopasować wybór mieszkania do własnych potrzeb – mówi Dariusz Jaszczuk z białostockiej firmy Jaz-Bud. – W ofercie posiadamy mieszkania o różnorodnej architekturze i rozkładzie i metrażu, dzięki czemu kompleksowa i wymarzona aranżacja wnętrz nie sprawi najmniejszych kłopotów przyszłym mieszkańców.
W budynku znajdą się zarówno mieszkania jedno-, jak i dwu-, trzy-, oraz czteropokojowe. Powierzchnia lokali mieszkalnych wynosi od 27,00 do ponad 80,00 mkw., a ich zróżnicowane rozkłady pozwalają na znalezienie mieszkania idealnego.
Nie jest jednak tak, że oferta przedsiębiorstwa Jaz-Bud kończy się na mieszkaniach. W budynkach znajdą się również lokale usługowe oraz podziemne garaże wielostanowiskowe z miejscami parkingowymi.
– Ceny mieszkań zaczynają się od 4800 zł/mkw. a do każdego mieszkania można dokupić piwnicę w cenie 500 zł/mkw. – mówi Dariusz Jaszczuk z firmy Jaz-Bud. – Przyszli właściciele mieszkań na Osiedlu Nowe Bojary mogą kupić miejsce parkingowe w podziemnych garażach wielostanowiskowych. Tu cena zależy od szerokości miejsca i wynosi od 15 000 do 25 000 zł.
Ceny lokali usługowych rozpoczynają się już od 7500,00 zł/brutto/mkw.

Firma z przyszłością

JAZ–BUD jest jedną z najprężniej działających firm budowlanych na Podlasiu, a swoim zasięgiem obejmuje również województwo mazowieckie. Realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne.
JAZ–BUD prowadzi głównie działalność developerską, polegającą na budowie na gruntach własnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z lokalami usługowymi i podziemnymi garażami wielostanowiskowymi. Inwestycje Jaz – Budu to projekty w doskonałych lokalizacjach.
Głównym celem Spółki jest realizacja obiektów budowlanych spełniających wymagania stawiane przez Klienta pod względem jakości i terminowości wykonania. Firma osiąga to dzięki profesjonalizmowi, pasji budowania i wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z dostawcami i podwykonawcami. Przez 20 lat działalności firma zdobyła uznanie zarówno klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.
Wysoki standard wykończenia, nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały – tak w skrócie scharakteryzować można inwestycje mieszkaniowe firmy. To projekty skrojone na miarę potrzeb ludzi szukających wyjątkowych mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach.
Priorytetem działalności deweloperskiej firmy Jaz-Bud jest sprostanie indywidualnym wymaganiom każdego klienta. Stąd też każdy z kupujących, ma możliwość zaaranżowania wnętrza mieszkania tak, aby spełniało nawet najbardziej rygorystyczne wymagania estetyczne i funkcjonalne.
W początkowym okresie działalności firma zatrudniała kilkunastu pracowników – dzisiaj ponad 100 osób. W trakcie istnienia firmy nastąpił ogromny rozwój Spółki. Oprócz zwiększenia liczby i wielkości realizowanych inwestycji poszerzono także profile działalności otwierając min. Centrum Handlowe – Galerię Antoniuk.
JAZ–BUD przez cały okres działalności otrzymuje w nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach min. „Bezpieczna Budowa”, „Budowa Roku” czy „Zasłużony dla budownictwa”.
System Zarządzania Jakością całego procesu deweloperskiego oraz Certyfikat ISO 9001:2000 funkcjonuje w Spółce od kwietnia 2003 roku do dnia dzisiejszego.
JAZ–BUD wspomaga działalność charytatywną szeregu Fundacji i Stowarzyszeń. Sponsoruje również imprezy sportowe, rekreacyjne i kulturalne.
JAZ–BUD
ul. Świętokrzyska 3
15 – 843 Białystok
tel. 85 651 49 49
fax. 85 652 62 22
e-mail: biuro@jaz-bud.pl
www: jaz-bud.pl
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *