nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowe Bojary rosną w siłę

Zbieg ulic Ryskiej, Łąkowej i Towarowej w Białymstoku to inwestycja mieszkaniowa tworzona przez białostocką firmę Jaz-Bud. Co sprawia, że jest tak wyjątkowa? To przede wszystkim najwyższy standard wykonania połączony z nowoczesnymi technologiami. Budynki powstające na osiedlu Nowe Bojary dedykowane są tym, którzy szukają wyjątkowych mieszkań w maksymalnie komfortowej lokalizacji.
Osiedle Nowe Bojary to zespół nowoczesnych i eleganckich budynków mieszkalnych, położonych w atrakcyjnej okolicy – tuż przy granicy historycznej dzielnicy Bojary. Przedsięwzięcie zaprojektowane i budowane przez doświadczonych inżynierów współpracujących z przedsiębiorstwem budowlanym Jaz-Bud jest wynikiem zapotrzebowania wszystkich przyszłych mieszkańców.

Jakość i lokalizacja priorytetem

Przemyślany projekt i doskonałe wykonanie – te określenia oddają całość zamierzeń deweloperskich. – Naszym klientom proponujemy dostęp do szerokiej oferty powierzchni mieszkalnych, stąd też każdy może indywidualnie dopasować wybór mieszkania do potrzeb – mówi Dariusz Jaszczuk z białostockiej firmy Jaz-Bud. – Budynki A, B i C są już ukończone. W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęliśmy sprzedaż budynku oznaczonego jako E, natomiast w IV kwartale bieżącego roku planujemy uruchomić sprzedaż mieszkań w budynku D.

Innowacyjność ponad wszystko

Osiedle Nowe Bojary jest i będzie bardzo zróżnicowane. Decydować będą o tym różnorodne kształty i wysokości budynków, jak również zastosowane w nich rozwiązania architektoniczne. – W ofercie posiadamy mieszkania o różnorodnej architekturze i rozkładzie i metrażu, dzięki czemu kompleksowa i wymarzona aranżacja wnętrz nie sprawi najmniejszych kłopotów przyszłym mieszkańcom – dodaje Dariusz Jaszczuk.
W budynku znajdą się zarówno mieszkania jedno-, jak i dwu-, trzy-, a nawet czteropokojowe. Powierzchnia lokali mieszkalnych wynosi od 29,16 do 80,43 mkw., a ich zróżnicowane rozkłady pozwalają na znalezienie mieszkania idealnego.
Nie jest jednak tak, że oferta przedsiębiorstwa Jaz-Bud kończy się na mieszkaniach. W budynku znajdą się również lokale usługowe oraz podziemne garaże wielostanowiskowe z miejscami parkingowymi.
– Ceny mieszkań zaczynają się od 4500 zł/mkw. i do każdego mieszkania o powierzchni powyżej 30 mkw. można dokupić piwnicę w cenie 500 zł/mkw. – mówi Dariusz Jaszczuk z Jaz-Budu. – Przyszli mieszkańcy osiedla Nowe Bojary skorzystać mogą także z zakupu miejsca parkingowego w garażu wielostanowiskowym. Tu cena zależy od powierzchni tego miejsca i wynosi od 15 000 do 20 000 zł.
Priorytetem działalności deweloperskiej firmy Jaz- Bud jest sprostanie indywidualnym wymaganiom każdego klienta. Stąd też każdy z kupujących, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej architektury budynku, będzie mógł tak zaaranżować wnętrze, by spełniało ono nawet te najbardziej rygorystyczne wymagania estetyczne i funkcjonalne.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *