nieruchomoscipodlaskie.pl

Indywidualne podejście w standardzie

Ceramika i armatura sanitarna, płytki ceramiczne, kompleksowa obsługa i doradztwo techniczne, ale przede wszystkim bogaty asortyment produktów do efektownego wyposażenia wnętrz czy dostęp do najnowszych rozwiązań w branży. To wszystko znaleźć można w jednym miejscu w Białymstoku – salon wyposażenia wnętrz Saber, z siedzibą przy ul. Gen. S. Maczka 52 zaprasza w swoje progi. Tu przyjść można nie tylko po to, by zlecić wykonanie konkretnej inwestycji, ale i by zainspirować się na przyszłość. A współczesne możliwości aranżacyjne we wnętrzarstwie pozwalają naprawdę na wiele.
Nowoczesność i innowacyjność, w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego klienta – to wyznaczniki priorytetowej idei funkcjonowania firmy Saber. Jej właścicielem jest Wiesław Sławiński, od lat z sukcesem związany z branżą sanitarną. Liczba zadowolonych klientów i inwestorów współpracujących z panem Wiesławem nieustannie i systematycznie rośnie.
– W swojej pracy od początku stawiamy na indywidualne podejście do klienta – mówi właściciel salonu wyposażenia wnętrz. – Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak duża konkurencja jest na lokalnym rynku i z jak wielu salonów o podobnym profilu działalności wybierać mogą osoby wykańczające dom lub mieszkanie. Uruchamiając działalność pod nazwą „Saber” w 2012 roku chciałem mieć możliwość pokazania klientom szeregu rożnych rozwiązań i produktów, które sprawiają, że wnętrza nie muszą być standardowe tylko indywidualnie dopasowane do konkretnych osób.

Współpraca z architektami podstawą

O sukcesie firmy w branży wnętrzarskiej nie można mówić, gdy oferuje jedynie asortyment produktowy, nie proponując nic ponadto. W salonie wyposażenia wnętrz Saber otrzymać można więcej, niż w standardzie. Jak to działa? Wszystko dzięki wieloletniej współpracy z zaufanymi architektami wnętrz, którzy nie tylko doskonale orientują się w aktualnych trendach aranżacji wnętrz, ale również dobrze znają asortyment dostępny w firmie. Współpracując z salonem oferować mogą dostęp do najbardziej innowacyjnych rozwiązań i proponować pomysły na wystrój wnętrz idealnie dopasowany do potrzeb inwestora. Z momentem zakupu urządzeń najwyższej jakości klient otrzymuje pewność i gwarancję, że wszystko będzie działało jak należy oraz zadowolenie z efektu końcowego.
Łazienka pokojem kąpielowym
Nowoczesne trendy łazienkowe mówią jasno: przestrzeń łazienkowa we współczesnej odsłonie służyć ma nie tylko wykonywaniu podstawowych czynności higienicznych, ale ma być również miejscem najwyższego poziomu relaksu. Dziś nierzadko w ścianach własnego domu czy mieszkania oczekujemy efektu wow, rodem z prawdziwego SPA. I, jak się okazuje, niewiele trzeba, by takie SPA domowe sobie urządzić.
– Wystarczy zdecydować się na montaż wanny z funkcją podgrzewania, podłączonej do domowej instalacji elektrycznej – przekonuje Wiesław Sławiński. – Wanna ta została wyposażona w system sterujący i podtrzymujący temperaturę wody. Utożsamiana z najważniejszym elementem wyposażenia większości łazienek, ma służyć komfortowemu relaksowi. Stąd też dużą popularnością cieszy się zakup wanien wolnostojących o unikatowym kształcie w których zastosowano jedyny w swoim rodzaju system podgrzewania Etna.
O jakich wannach mowa? O tych z kolekcji Boomerang – szwajcarskiej marki Vayer. W nich właśnie zastosowano możliwość utrzymania pożądanej temperatury wody tak długo, jak jest to konieczne. Co ważne, relaksacyjne kąpiele wcale nie są energochłonne oraz nie wiążą się z wyjątkowo dużym zużyciem wody. Inteligentny system zamontowany w wannie odpowiada za wielopłaszczyznowe budowanie oszczędności. Wanny w opcji symetrycznej stworzone są do montażu w niewielkich łazienkach, a co ważne, pełnić będą jednocześnie funkcję grzejnika.

Srebro w wersji premium

– Dostępne u nas wanny wyposażone są w innowacyjną technologię aplikacji nanosrebra, odpowiadającą za samoodkażanie się wyrobów sanitarnych – opowiada Wiesław Sławiński. – Oznacza to, że wybierając produkty z najwyższej półki sanitarnej, klienci otrzymają gwarancję stałej ochrony przed bakteriami i pleśniami, tak ważnej w przestrzeni łazienkowej. Szwajcarskie technologie na lokalnym rynku są absolutną nowością, dlatego też właśnie w naszym salonie chcemy promować to, co wyjątkowe.
Nowoczesność a wykonanie
Jakiego rodzaju trendy dominują w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych? Z pewnością takie, gdzie króluje prostota i funkcjonalność. Nie można jednak zapominać o tym, że współczesny klient jest konsumentem bardzo świadomym i jeśli chce zainwestować, woli zrobić to raz, ale w sposób przemyślany. Nowoczesnych rozwiązań szukać będzie nie gdzie indziej, jak w dobrych salonach sprzedaży.
Proponując najnowsze rozwiązania i produkty musimy zadbać o to aby ich montaż przez wykonawców przebiegł właściwie i w późniejszym czasie wszystko działało bez zarzutu. Aby tak się stało organizujemy szkolenia dla wykonawców oraz dajemy im możliwość skontaktowania się z doradcami technicznymi producentów. Tego typu działanie daje nam pewność, że po zakończonej inwestycji klient nie będzie pamiętał ile to wszystko kosztowało go nerwów i pieniędzy tylko będzie się cieszył efektem końcowym.

Asortyment z wyższej półki

Na standardowe rozwiązania nie stawia się w salonie Saber także w odniesieniu do dostępnego asortymentu. Klienci doskonale wiedzą o tym, że mają możliwość zamówienia i zakupu ciekawego wzornictwa baterii łazienkowych o niespotykanej niemal na rynku 12-letniej gwarancji. Standardowe baterie objęte są jedynie 2-letnią gwarancją. 6-krotnie dłuższa gwarancja obejmuje produkty marki VADO.
Mówiąc o wnętrzach, zapomnieć nie można o inspiracjach czerpanych z Włoch. Te sprawdzić się mogą w pomieszczeniach każdego rodzaju. I tak dużą popularnością także w Białymstoku cieszą grzejniki dekoracyjne, z których najbardziej polecane to produkty sygnowane marką IRSAP.
– Nie dość, że grzejniki te wyróżnia doskonała prezencja i najwyższej klasy staranne wykonanie, spełniają one niespotykaną rolę dekoracyjną i ukazują, że grzejników obecnie już się nie ukrywa, ale warto je we wnętrzu maksymalnie wyeksponować – mówi pan Wiesław.
W asortymencie dostępnym w salonie Saber znaleźć można niemal wszystko: od podstawowych elementów wyposażenia wnętrz, po najbardziej szczegółowe detale. Firma oferuje wycenę i możliwość zamówienia wyrobów większości europejskich producentów. Obok najbardziej rozpoznawalnych marek jak: Villeroy&Boch, Hansgrohe, Kermi, Geberit, Grohe, Saloni, Marazzi czy Roca proponujemy też mniej znane marki, których produkty są ciekawe wzorniczo i dopieszczone ponieważ wytwarzane jako manufaktura. Klienci Wiesława Sławińskiego wiedzą też, że jeśli jakiś produkt jest niedostępny w innych białostockich salonach, to na pewno mogą liczyć na pomoc w zlokalizowaniu go i wycenie przez Saber.

Indywidualne podejście ponad wszystko

Salon wyposażenia wnętrz Saber wyróżnia niesztampowe podejście do klienta. Nie przychodzi się tu tylko po to, by obejrzeć i wybrać interesujący nas produkt, ale również by go odpowiednio dobrać, uwzględniając także aspekt techniczny, jak równie ważny kontekst finansowy. W efekcie otrzymać więc można w pełni funkcjonalne i praktyczne rozwiązania przestrzenne, w których szczególną uwagę zwróci się na właściwe zastosowanie materiałów wykończeniowych, wyjątkowo spójną kompozycję kolorystyczną, jak również nieprzypadkowo dopasowane do całości detale.
– Bazujemy na tym, by z każdym klientem móc się spotkać indywidualnie i szczegółowo poznać jego potrzeby – mówi Wiesław Sławiński. – Wszystkie z decyzji projektowych muszą być u nas wspólnie przeanalizowane, przez co możemy mieć gwarancję, że ostateczny efekt pracy będzie maksymalnie satysfakcjonujący dla zamawiającego.
Słowem podsumowania
Zapotrzebowanie na rynku sanitarnym nieustannie się zmienia. Sukces firmy w branży tkwi więc nie tylko w tym, by na bieżąco śledzić trendy i nowości, ale również by wprowadzać je do sprzedaży. Saber idzie krok w krok za nowymi technologiami i pozwala je oswajać na lokalnym rynku. Tak trzymać!
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *