nieruchomoscipodlaskie.pl

M Development prezentuje inwestycję w Porosłach

Kameralna, niska zabudowa, sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej, okoliczne lasy, a jednocześnie szybki dojazd do centrum Białegostoku i stale rozwijająca się infrastruktura miejsca. To cechy charakterystyczne powstającej w Porosłach, tuż przy granicy Białegostoku, inwestycji firmy M Development pod nazwą PROJEKT POLNE KWIATY.

PROJEKT POLNE KWIATY to zespół czterokondygnacyjnych budynków, do których budowy użyte zostaną wysokiej klasy materiały. W każdym budynku znajdą się zaledwie 23 lokale mieszkalne. Spośród bogatej oferty lokali każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż mieszkania zostały zaprojektowane w przedziale powierzchni od 38 m2 do 59 m².

Firma przykłada dużą wagę do funkcjonalności rozkładów, a znakomita większość lokali usytuowana jest względem dwóch stron świata, aby zapewnić jak największy dostęp światła dziennego. Ponadto w mieszkaniach zostanie zastosowana trzyszybowa stolarka okienna klasy premium, o niskim współczynniku przenikalności ciepła. Gwarantuje to przyszłym mieszkańcom nie tylko komfort cieplny w ich lokalach, ale przede wszystkim przyniesie korzyści w postaci minimalizowania kosztów ogrzewania.

Spośród wielu atutów inwestycji, szczególnie wyróżniają się przynależne do mieszkań na parterach ogródki. Ich powierzchnie – nawet do nawet 148 m² zapewnią możliwość komfortowego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Ponadto do każdego lokalu przynależeć będzie balkon lub loggia, usytuowana na tym samym piętrze, bezpośrednio przy mieszkaniu.

Wzdłuż budynków zaprojektowana została duża ilość bezpłatnych miejsc postojowych. Części wspólne, chodniki, trawniki, klatki schodowe zostaną wykończone w sposób gustowny i nowoczesny. M Development nie zapomina również o najmłodszych spośród przyszłych Mieszkańców inwestycji, specjalnie z myślą o dzieciach przygotowuje miejsce do rekreacji z placem zabaw.

W budynkach pojawią się również lokale przeznaczone pod różne działalności gospodarcze, a zaplanowane w nich usługi powinny znacząco ułatwić oraz uprzyjemnić codzienne zajęcia przyszłych Mieszkańców.