nieruchomoscipodlaskie.pl

Kameralna inwestycja w warszawskiej dzielnicy Ursus

Twoja oaza spokoju w tętniącej życiem stolicy

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją inwestycyjną – kamienicą położoną w sercu dzielnicy Ursus, przy ulicy Warszawskiej 34. Jest to miejsce, gdzie wygoda współgra z dynamiką miejskiego życia. Komfortowe wnętrza w połączeniu z nowoczesnym designem tworzą oazę spokoju wśród miejskiego zgiełku. To nie tylko propozycja dla tych, którzy pragną mieszkać w stolicy, ale także atrakcyjna inwestycja dla rodziców, których pociechy planują studiować w Warszawie.

Najnowsza propozycja inwestycyjna znajduje się w nowoczesnym oraz kameralnym osiedlu usytuowanym w Warszawie, przy ulicy Warszawskiej 34. Lokalizacja ta jest kluczowa, ponieważ ulica Warszawska 34 stanowi jedną z głównych arterii osiedla Ursus, co przekłada się na doskonałą komunikację z pozostałymi obszarami Warszawy. To ułatwia swobodne i szybkie przemieszczanie się dla mieszkańców w obrębie miasta. W odległości 50-100 metrów od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, a kolejka WKD oddalona jest o około 500 metrów, co stanowi pewność błyskawicznego i wygodnego dojazdu do serca Warszawy.

Każdy aspekt tego projektu został starannie przemyślany, mając na uwadze komfort codziennego życia. Kamienica, wybudowana z wykorzystaniem materiałów najwyższej klasy, nie tylko gwarantuje trwałość, ale również prezentuje estetyczną całość budynku. Oparta na nowoczesnym projekcie, trzypiętrowa nieruchomość posiada cztery piętra nadziemne oraz jedno podziemne. W jej obrębie znajduje się 19 mieszkań, zaprojektowanych tak, by dostarczyć mieszkańcom optymalnego komfortu. Każde z mieszkań zostało wyposażone w obszerne ogrody, tarasy lub balkony, stwarzając okazję do odpoczynku na świeżym powietrzu i zapewniając chwilę ulgi od miejskiego zgiełku.

Przestrzenie mieszkalne są doskonale oświetlone, umożliwiając swobodną aranżację wedle indywidualnych potrzeb. Oferta obejmuje mieszkania o różnym metrażu, od 23,37 do 53,29 metrów kwadratowych, o zróżnicowanej liczbie pokoi, co pozwala na wybór idealnego lokum nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wszystkie mieszkania wyposażone są w komórki lokatorskie o powierzchni od 1,15 do 3,35 metrów kwadratowych. Komórki lokatorskie znajdują się w piwnicy, zapewniając tym samym wygodne przechowywanie osobistych przedmiotów. Dodatkowym atutem są wózkownie oraz miejsca postojowe.

Kamienica jest umiejscowiona w spokojnej i cichej okolicy, sąsiadującej z domami jednorodzinnymi. To doskonałe miejsce dla osób pragnących cieszyć się ciszą i prywatnością, jednocześnie korzystając z zalet wielkiego miasta. W otoczeniu osiedla rozwinięta jest pełna infrastruktura miejska, obejmująca sklepy spożywcze, przemysłowe, szkoły, przedszkola, restauracje, kawiarnie, apteki oraz targowiska z produktami rolnymi. To ułatwia codzienne funkcjonowanie mieszkańców, dając im dostęp do różnych usług i punktów handlowo-usługowych w bliskim sąsiedztwie.

W najbliższym otoczeniu znajdują się również obszary rekreacyjne, oferujące możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. To wspaniałe miejsce na spacer lub jogging wśród natury. Projekt uwzględnia udogodnienia dla rodzin, takie jak plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsca parkingowe, w tym podziemny garaż, zapewniający bezproblemowe i bezpieczne parkowanie samochodów. Co więcej, inwestycja została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferując windę oraz dedykowane miejsca parkingowe.

Projekt „Kamienica Warszawska 34” stanowi zatem perfekcyjną propozycję dla wymagających osób, które poszukują spokojnego, kameralnego miejsca do zamieszkania, nie rezygnując przy tym z wygodnego dostępu do szerokiej gamy udogodnień, jakie oferuje życie w mieście. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej inwestycji, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z deweloperem Inwestycje Edward Krasowski.

O firmie:

Inwestycje Edward Krasowski to firma deweloperska działająca od 10 lat na rynku Białostockim, a także od 5 lat na rynku warszawskim. Specjalizujemy się w realizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niewielkich budynków wielorodzinnych. W 2018 roku prowadzono zakupy działek w okolicach centrum miasta, a także biorąc pod uwagę zauważalny wyraźnie od kilku lat na rynku nieruchomości trend budowy budynków jednorodzinnych na obrzeżach miasta i w bezpośrednio przyległych gminach, w gminie Choroszcz zrealizowane zostało osiedle 42 dwu-lokalowych domów jednorodzinnych zaspokajających ten segment rynku. W warszawie zrealizowaliśmy budynek mieszkalny z 9 lokalami, zaś na jej obrzeżach 13 budynków jednorodzinnych. 

Kontakt:

ul. Mazowiecka 48, lok. U2 15-302 Białystok 

Telefony: 662 447 576, 508 111 344 

e-mail: biuro@inwestycjeekrasowski.pl 

strona internetowa: http://www.inwestycjeekrasowski.pl/