nieruchomoscipodlaskie.pl

Jaz–Bud zaprasza na ulicę Wierzbową

Doskonała lokalizacja, komfort, wygoda, wysoki standard wykończenia budynku i doskonale zaprojektowane mieszkania – tak w wielkim skrócie można opisać jedną z topowych inwestycji białostockiej firmy Jaz–Bud.

Wierzbowa Park to budynek o nowoczesnej i niepowtarzalnej w tej części Polski architekturze, gdzie naprawdę każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

Idea stworzenia budynku przyjaznego mieszkańcom, spełniającego najwyższe wymagania towarzyszy od początku realizacji projektu. Doskonale zaprojektowane mieszkania oraz przestronne i dopracowane w każdym szczególe części wspólne budynku (w tym wewnętrzne zielone patio) zaspokoją najwybredniejsze gusta.

Niewątpliwym walorem inwestycji jest jej położenie – u zbiegu ulicy Antoniukowskiej i Wierzbowej. Zapewnia ono wyśmienite połączenie drogowe z centrum oraz innymi częściami miasta. Dzięki znakomitej lokalizacji inwestycji przyszli mieszkańcy będą cieszyć się dobrze rozwinięta infrastrukturą. W okolicy inwestycji można znaleźć sklepy spożywcze, punkty handlowo-usługowe, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, gabinety stomatologiczne czy apteki.

Sprawna komunikacja z każdym zakątkiem Białegostoku, nowoczesna, niepowtarzalna i ponadczasowa architektura, atrakcyjne i poszukiwane układy mieszkań i położenie przy parku – czy można chcieć czegoś więcej…? – mówi Dariusz Jaszczuk z firmy Jaz-Bud.

Architekci Jaz-Budu wiele starań dołożyli do tego, by zaprojektować atrakcyjne i poszukiwane układy mieszkań. W budynku przy ulicy Wierzbowej znajdują się mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe. Zadbano o wysoki standard wykończenia budynku oraz jego części wspólnych. W każdym lokalu jest zasilanie 3-fazowe (brak instalacji gazowej). W każdej klatce schodowej są po dwie windy, wyjątek stanowią klatki pięciopiętrowe.

Przyszli mieszkańcy mogą kupić miejsca parkingowe pod budynkiem w cenie 25 000,00 – 35 000,00 złotych (w zależności od szerokości ) oraz komórki lokatorskie w cenie już od 2 500,00 złotych (w zależności od powierzchni).

Terminy odbioru mieszkań

Etap I (klatka V, VI i VII – planowane zakończenie do 30 września 2020 roku

Etap II (klatka III i IV – planowane zakończenie do 31 grudnia 2020 roku

Etap III (klatka I i II – planowane zakończenie do 31 marca 2021 roku