nieruchomoscipodlaskie.pl

Białostocki Akcess ma już 30 lat.

Białostocki salon Akcess – to miejsce gdzie jest między innymi ogromny wybór płytek wielu znanych i cenionych na świecie producentów. Tu każdy klient znajdzie to czego szuka, nawet jeżeli nie ma pomysłu na aranżacje wnętrz. Wówczas architekci Akcessu zajmą się projektem. Natomiast ci, którzy wiedzą czego szukają mogą liczyć na fachową poradę podczas wyboru odpowiednich artykułów. Co ważne większość materiałów jest dostępnych od ręki i tak jest nieprzerwanie od 30 lat.

– Właśnie w tym roku obchodzimy nasze 30-lecie. Przez ten czas nieustannie rozwijaliśmy się, poszerzaliśmy naszą wiedzę i zdobywaliśmy cenne doświadczenie w branży budowlanej. Dziś z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że odnieśliśmy sukces. A okazji naszych okrągłych urodzin chcieliśmy jeszcze bardziej docenić naszych klientów i przygotowaliśmy szczególną niespodziankę – mówi właściciel Akcessu.

Tą niespodzianką jest konkurs. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:


1. Do końca października zrobić dowolne zakupy w jednym ze sklepów AKCESS.

2. Zachować dowód zakupu – paragon lub fakturę VAT. Będzie podstawą do odbioru nagrody.

3. Odpowiedzieć w komentarzu na Facebooku pod wpisem konkursowym na zadanie konkursowe: „Który produkt z oferty AKCESS pomógł/pomógłby zmienić Twój dom na lepsze?” Odpowiedź należy uzasadnić. (Akcess Białystok – posty | Facebook)

Warto to zrobić, bo nagrody są naprawdę atrakcyjne. Główna wygrana to – wakacje w hotelu Banaia w Białce Tatrzańskiej (wartość 10 000 zł). Do wygrania jest też weekend w hotelu Warszawa w Augustowie, vouchery do hotelu Traugutta 3 w Białymstoku, a także nagrody rzeczowe – ekspresy, kubki, parasolki.

Bogatą ofertę Akcessu oprócz płytek ceramicznych wypełniają: armatura, ceramika, produkty niezbędne do remontu, wyposażenia łazienki i nie tylko, meble wypoczynkowe, stoły. W asortymencie znajdują się krajowe oraz importowane materiały budowlane i artykuły aranżacji wnętrz, a dzięki doskonałym kontaktom z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, Akcess promuje w regionie najnowsze trendy wzornicze oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży.

Co ważne ogromna większość artykułów jest dostępna od ręki, a na klientów co chwila czekają atrakcyjne promocje.

KONTAKT

85 664 34 33

http://www.akcess.com.pl/