nieruchomoscipodlaskie.pl

Wybierz lokal idealny na Twój własny biznes

Wybór odpowiedniego lokalu użytkowego, to jedna z kluczowych decyzji wpływających na powodzenie prowadzonej działalności gospodarczej. Szukając miejsca idealnego dla biznesu, należy wziąć pod uwagę zarówno charakterystykę branży, lokalizację, jak również preferencje klientów. 

Każdy przedsiębiorca wie, że wybór odpowiedniego miejsca na prowadzenie firmy, to jedna z kluczowych decyzji biznesowych. Podjęcie odpowiedniej może pomóc odnieść rynkowy sukces i przynieść korzyści finansowe.

Lokale na giełdzie – doskonały wybór na biznes

Choć aktualnie większość sklepów i galerii handlowych zawiesiła swoją działalność to giełda rolno-towarowa przy ulicy Anderdsa 40 pozostaje otwarta oferując świeże produkty od lokalnych dostawców. Na placu oraz w halach giełdy zachowane są wszelkie środki bezpieczeństwa. Zakupy można zrobić codziennie w godzinach 6.00 – 14.0 od poniedziałku do soboty, natomiast w niedzielę odbywa się tam giełda samochodowa.

W nowej hali Giełdy sukcesywnie otwierają się nowe lokale oferując oprócz produktów spożywczych między innymi:

-kosmetyki,

-artykuły do domu,

-kawę ,herbatę, słodycze

-zdrową żywność

Szeroka oferta kosmetyków naturalnych i produktów ekożywności mi.n. dietetycznych, bezglutenowych i bez cukru oraz suplementów diety.

Również miłośnicy wysokiej jakości kawy, herbaty i słodyczy znajdą tam coś dla siebie. Tylko na giełdzie znaleźć można szeroki wybór zestawów upominkowych, wypełnionych wyjątkowo aromatycznymi kawami, herbatami oraz słodyczami. Takie zestawy okolicznościowe, które doskonale nadają się jako prezent urodzinowy, jubileusz firmowy, rocznicę czy jako wyraz wdzięczności.

DLACZEGO WARTO WYNAJĄĆ LOKAL NA GIEŁDZIE ?

-bardzo dobra lokalizacja (średnio odwiedza giełdę kilka tysięcy kupujących)

-dogodny dojazd ( ok 10 min od centrum Białegostoku)

-duży parking (na 600 aut)

-atrakcyjny czynsz

CO MOŻNA WYNAJĄĆ PRZY ULICY ANDERSA 40

– nowoczesne lokale handlowe w nowej hali o powierzchni od 33 do 70 m2

– lokal handlowy w starej hali o powierzchni ponad 500 m2

– pawilony handlowe od 16 m2

PODLASKIE CENTRUM ROLNO-TOWAROWE OFERUJE TAKŻE POWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA W WASILKOWIE:
1. Lokal produkcyjno-magazynowy 1132, 70 m2 przeznaczona pod produkcję z pełnym zapleczem socjalnym i pomieszczeniami biurowymi. Powierzchnia wyposażona w energię elektryczną, ogrzewanie, jest też doprowadzona woda.
2. Powierzchnia 913,15 m2 przeznaczona pod produkcję  z zapleczem biurowym, wc. Budynek wyposażony w energię elektryczną, ogrzewanie, doprowadzona jest woda.

3. Magazyn w Wasilkowie o powierzchni 334 m². Budynek jest wyposażony w instalację elektryczną wewnętrzną z oświetleniem.

4. Halę w obiekcie usługowo-produkcyjnym wraz z zapleczem sanitarnym i biurowym w o powierzchni 960 m². Obiekt o podwyższonym standardzie.

Szczegółowe informacje udzielane są w biurze Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego S.A. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Tel. 667 123 120 lub 85 675 00 05.

Lokale w ofercie PB-U „BIRKBUD”

W ofercie PB-U „BIRKBUD” zostały jeszcze lokale biurowe do wynajęcia. Znajdują się one na V piętrze biurowca przy ulicy Świętego Mikołaja w centrum Białegostoku. Natomiast lokale do sprzedaży firma posiada w nowo powstającej inwestycji przy ulicy Ogrodowej.

Kamienica Ogrodowa” jest przykładem aranżacji budynku, który idealnie wkomponował się w charakter istniejących budynków na rogu ul. Sienkiewicza i ul. Ogrodowej w Białymstoku. Ten niedawno zaprojektowany czteropiętrowy budynek wielorodzinny posiada 21 mieszkań i 12 lokali usługowych.

Usługi znajdują się na parterze i I piętrze. Na parterze znajdują się trzy lokale z bezpośrednim wejściem od ulicy Sienkiewicza. Ich atutem są witryny wychodzące na ulice oraz duże pow. ok. 100 m2.

Na I piętrze jest 8 lokali o pow. 40, 50, 60 i 80 m2. Budynek posiada jedną klatkę oraz windę. Okna lokali wychodzą na różne strony budynku, więc jest w czym wybierać. Niektóre posiadają też przestronne balkony.

Inną doskonałą lokalizacją na prowadzenie działalności gospodarczej jest budynek przy ulicy św. Mikołaja w Białymstoku. To ścisłe centrum miasta. W ofercie pozostały trzy lokale. Pomieszczenia, które zostały w ofercie są przestronne i widne, posiadają klimatyzację, dostęp do wind i monitoring budynku.

Lokale do wynajęcia to:

42 m2 – V PIĘTRO

83 m2 – V PIĘTRO

52 m2 – parter.