nieruchomoscipodlaskie.pl

Wynajem lokali z potencjałem biznesowym

Nowa Hala Podlaskiego Centrum Rolno – Towarowego ma ponad 3 tys. mkw. powierzchni, a sama część handlowa – około 2,3 tys. m kw. Boksy dla handlowców liczą od 30 do 70 m kw.( z możliwością połączenia). Jej budowa trwałą dziewięć miesięcy. Aktualnie najemcy mogą rezerwować lokale w nowej Hali nr 3. Warto się zdecydować już dziś, ponieważ do końca roku obowiązuje promocja opłat czynszu – 50 procent mniej za każdy miesiąc do końca roku.


W hali nr 3 znajdują się nowoczesne lokale handlowe, w tym lokale z dokiem załadunkowym na poziomie zerowym. Konstrukcja lokali umożliwia dowolne manewrowanie przestrzenią, zgodnie z potrzebami Najemców. Wysokość lokalu 3,30 m. Lokale wyposażone w kompletne przegrody z blach stalowych powlekanych, otwarte na korytarze poprzez kratę rolowaną o napędzie elektrycznym. Posadzki z żywic chemoutwardzalnych z atestami higienicznymi. Do lokali doprowadzona jest woda i prąd. Ogrzewanie boksów przy pomocy nagrzewnic znajdujących się w górnej części budynku. Hala posiada monitoring wizyjny na korytarzach, dostęp do internetu światłowodowego oraz stanowiska postojowe wokół hali.

Doskonałe warunki i lokalizację docenią wszyscy, zarówno przedsiębiorcy oraz klienci. Świadczyć może o tym fakt, że sukcesywnie w nowej hali na giełdzie otwierają się nowe lokale, wprowadzając nowe usługi z atrakcyjnym i różnorodnym asortymentem. Tu w jednym miejscu można zaopatrzyć się w doskonałej jakości produkty żywnościowe, chemię gospodarczą, odzież oraz artykuły dla dzieci, kosmetyki naturalne, a także produkty eko żywności.

Co ważne przed halą znajduje się aż 600 miejsc parkingowych. Niemotoryzowani klienci mogą dojechać tu komunikacją miejską nawet z najbardziej odległych osiedli Białegostoku.

Na terenie PCRT funkcjonuje targowisko miejskie a zakupy można robić od poniedziałku do niedzieli włącznie. W każdą niemal niedzielę odbywa się tu AUTO GIEŁDA, podczas której hala nr 3 jest otwarta, można prowadzić również sprzedaż na zewnątrz hali.

Co jeszcze można wynająć przy ulicy Andersa?

1. Magazyn o powierzchni 268 m2. Budynek magazynu  jest parterowy, halowy niepodpiwniczony. Przykrycie budynku wykonano w konstrukcji stalowej, doprowadzono do niego energię elektryczną.
2. Pawilony handlowe i magazynowe o zróżnicowanej powierzchni: 16 m2, 32 m2, 40,70 m2,  47 m2.


Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe oferuje także powierzchnie do wynajęcia w Wasilkowie:
1. Lokal produkcyjno-magazynowy 1132, 70 m2 przeznaczona pod produkcję z pełnym zapleczem socjalnym i pomieszczeniami biurowymi. Powierzchnia wyposażona w energię elektryczną, ogrzewanie, jest też doprowadzona woda.
2. Powierzchnia 913,15 m2 przeznaczona pod produkcję  z zapleczem biurowym, wc. Budynek wyposażony w energię elektryczną, ogrzewanie, doprowadzona jest woda.

3. Magazyn w Wasilkowie o powierzchni 334 m². Budynek jest wyposażony w instalację elektryczną wewnętrzną z oświetleniem.

Szczegółowe informacje udzielane są w biurze Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego S.A. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Tel. 516 867 741 lub 85 675 00 05 wew.22.