nieruchomoscipodlaskie.pl

Akcess – oferta inna niż wszystkie

Wyposażenie wnętrz, materiały budowlane, generalne wykonawstwo a także oferta deweloperska – to wszystko i jeszcze więcej znajduje się w ofercie białostockiej firmy Akcess. Co ważne większość produktów dostępnych jest od ręki – zarówno w salonie w Białymstoku czy w Ełku i sklepie online porcelanico.pl

Wyjątkowe wnętrza w zasięgu ręki i portfela

Wystarczy wybrać się do salonu Akcess, która mieści się przy ulicy Radzymińskiej w Białymstoku, by w jednym miejscu znaleźć wszystko, co niezbędne by wyposażyć nowo kupione mieszkanie, dom, przeprowadzić poważny remont czy tylko odświeżyć wnętrza.

W ofercie znajdują się między innymi meble wypoczynkowe, płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, armatura łazienkowa i kuchenna czy panele podłogowe,– od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Ponadto dostępne są również drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, farby do różnych wnętrz, panele winylowe oraz szereg innych wyrobów spełniających najwyższe standardy i trafiających w gusta wszystkich klientów. Co ważne produkty najwyższej jakości są oferowane w przystępnych cenach.

Z całą pewnością można stwierdzić, że poznamy i znajdziemy tu najnowsze trendy wzornicze oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży.

Firma Akcess jest obecna na podlaskim rynku już niemal 30 lat. Doświadczenie i zaangażowani pracownicy to właśnie gwarancja sukcesu i osiągniętej pozycji – jednej z czołowych firm tej branży w północno-wschodniej Polsce.

Nasza działalność opiera się na słuchaniu potrzeb i rozwijaniu relacji z naszymi klientami. Zawsze staramy się przekraczać Ich oczekiwania. Dbamy o każdy projekt, jakby to był nasz własny. Staramy się aby wszyscy nasi klienci pokochali nie tylko ostateczny efekt remontu czy budowy domu ale też bez problemu przeszli cały proces wyboru materiałów i ostatecznych decyzji. Doradcy w salonie Akcess są właśnie po to aby pomóc, pokazać płytki czy armaturę, która zachwyci, zainspiruje i sprawi, że każdy pokocha Swoja nową przestrzeń. – mówi przedstawiciel salonu Akcess.

Zaprojektuj własne, unikalne wnętrze

Dobrze zaprojektowane wnętrze sprawia, że czujemy się w nim bezpiecznie, przytulnie, komfortowo. Jeśli budujesz, kupujesz bądź remontujesz dom lub mieszkanie, architekci Akcessu przygotują aranżację salonu, sypialni, kuchni i pozostałych pomieszczeń. Dobiorą odpowiednie meble, dekoracje oraz rozmaite detale, które sprawią, że wnętrza będą niepowtarzalne.

Poza działalnością handlową Akcess zajmujemy się również kompleksową realizacją inwestycji budowlanych – jako Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych zarówno publicznych jak i prywatnych oraz Deweloper budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych.

Kontakt:

Biuro Akcess Białystok ul. Radzymińska 14

tel. (085) 66 43 433, biuro@akcess.com.pl

www.akcess.com.pl