nieruchomoscipodlaskie.pl

Giełda Rolno – Towarowa zaprasza do współpracy

Chociaż kupno mieszkania – szczególnie z rynku pierwotnego i jego wynajem jest bezpieczną lokatą kapitału, wiele osób oczekuje od takiej inwestycji jeszcze wyższej stopy zwrotu. Jest to możliwe w przypadku lokali usługowych, gdzie stopa zwrotu z inwestycji jest o 2 proc. wyższa niż dla lokalu mieszkaniowego. Na białostockim rynku nieruchomości jest wiele lokali do wynajęcia. Na uwagę zasługują lokale w nowej hali na Giełdzie Rolno – Towarowej.

Lokalizacja ma znaczenie

Osoba zainteresowana kupnem lokalu usługowego, tak samo, jak w przypadku zakupu mieszkania powinna zastanowić się nad lokalizacją, a także nad tym, pod jaki rodzaj działalności zostanie on wynajęty. Najłatwiej będzie wynająć nieruchomość w strategicznych, dobrze skomunikowanych częściach miasta, wzdłuż głównych ulic czy miejscach przesiadkowych. Inwestor nie będzie musiał się wówczas martwić o zainteresowanie potencjalnych najemców.

Zwróć uwagę na dojazd

Wybierając umiejscowienie lokalu, należy skrupulatnie ocenić całą infrastrukturę. Dla przedsiębiorców, planujących działalność pod kątem obsługi klienta, korzystniejsza będzie nieruchomość umiejscowiona obok głównej drogi przejazdowej.

Klient musi bezproblemowo trafiać do celu, czy to autem czy za pomocą komunikacji miejskiej. Prześledzić należy więc także usytuowanie przystanków autobusowych.

Pracodawca szukający lokum powinien kierować się także możliwościami codziennego dotarcia do pracy przez swoich pracowników.

Łatwy dojazd komunikacją miejską oraz duży parking dla potencjalnych klientów to priorytet dla wielu przedsiębiorców.

Lokale na giełdzie – najlepszy wybór

Wszystkie wyżej wymienione atuty mają lokale w nowej hali na Giełdzie Rolno-Towarowej na Andersa. W ofercie zostały lokale o powierzchni od 35 m2 do 70 m2.

W hali nr 3 znajduje się 45 nowoczesnych lokali handlowych, w tym 7 lokali z dokiem załadunkowym na poziomie zerowym. Konstrukcja lokali umożliwia dowolne manewrowanie przestrzenią, zgodnie z potrzebami Najemców. Wysokość lokalu 3,30 m. Lokale wyposażone w kompletne przegrody z blach stalowych powlekanych, otwarte na korytarze poprzez kratę rolowaną o napędzie elektrycznym. Posadzki z żywic chemoutwardzalnych z atestami higienicznymi. Do lokali doprowadzona jest woda i prąd. Ogrzewanie boksów przy pomocy nagrzewnic znajdujących się w górnej części budynku. Hala posiada monitoring wizyjny na korytarzach, dostęp do internetu światłowodowego oraz stanowiska postojowe wokół hali. Doskonałe warunki i lokalizację docenią wszyscy, zarówno przedsiębiorcy oraz klienci.

dav

Andersa 40 to doskonałe miejsce na biznes. Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe oferuje również wynajmem powierzchni handlowych, magazynowych, produkcyjnych i biurowych w Białymstoku i w Wasilkowie. Giełda posiada do wynajęcia przy ulicy Andersa powierzchnie magazynowe: 268 m2 oraz 341 m2 (chłodnie, biuro, rampa). W Wasilkowie powierzchnie produkcyjne i produkcyjno-magazynowe: 1.134 m2 z zapleczem socjalnym, 913,15 m2 oraz 334 m2.

Szczegółowe informacje udzielane są w biurze Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego S.A. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Tel. 667 123 120 lub 85 675 00 05.