nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowy plac zabaw na Dziesięcinach

Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 na ul. Porzeczkowej 11 w Białymstoku powstanie nowy plac zabaw. Będą z niego korzystać przedszkolaki i uczniowie. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych. Oferty można składać do 22 listopada.   

Wyłoniony w przetargu wykonawca opracuje koncepcję zagospodarowania i kompletną dokumentację projektową placu zabaw wraz z ciągami komunikacyjnymi oraz drogi pożarowej, zrealizuje również prace budowlane. Na nowym placu zabaw zostaną zamontowane wielofunkcyjne zestawy zabawowe, podwójna huśtawka, 2 huśtawki wagowe, 2 bujaki sprężynowe, bujak 3-osobowy, zjeżdżalnia, piaskownica, karuzela. W ramach inwestycji na granicy placu zabaw i boiska zostanie zamontowany piłkochwyt. Wykonawca ustawi również 2 ławki, 4 kosze na śmieci i ogrodzenie. Inwestycja ma zostać zrealizowana do 4 maja 2020 r.

Przy kolejnej białostockiej placówce oświatowej powstanie miejsce, w którym dzieci będą mogły w atrakcyjny i bezpieczny sposób korzystać ze świeżego powietrza – mówi zastępca prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński. – Z roku na rok w naszym mieście przybywa miejsc, gdzie najmłodsi mieszkańcy mogą spędzać czas na zabawie i integrować się z rówieśnikami.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać oferty do 22 listopada 2019 r. w Departamencie Inwestycji Urzędu Miejskiego w Białymstoku przy ul. Składowej 11.