nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowy, ekonomiczny oczyszczacz powietrza

Za sprawą drastycznie pogarszającej się jakości powietrza i rosnącej świadomości tego zjawiska, coraz więcej Polaków decyduje się na zakup oczyszczaczy powietrza. Jego działanie poprawia jakość domowego powietrza, a co za tym idzie – ma wpływ na zdrowie mieszkańców. Nowość w ofercie firmy JBTS – Xiaomi Mi Air Purifier 2H – skutecznie walczy z zanieczyszczeniami, alergenami i kurzem, przy okazji idealnie wpasowując się w wystrój każdego pomieszczenia smukłym oraz nowoczesnym designem.

Alarmujące wyniki badań jakości powietrza i rosnąca liczba osób cierpiących z powodu chorób układu oddechowego oraz alergii wziewnych to powody, dla których warto inwestować w rozwiązania oczyszczające domowe powietrze. Choć na rynku nie brakuje tego typu sprzętów, to nie wszystkie oferują konsumentom działanie, które ma rzeczywisty wpływ na ich zdrowie. Mi Air Purifier 2H dostępny w ofercie JBTS, oficjalnego dystrybutora rozwiązań ekosystemowych Xiaomi w Polsce, to oczyszczacz powietrza gwarantujący dużą wydajność, widoczne działanie oraz nieskazitelny design.

Powiew zaawansowanej technologii

Xiaomi Mi Air Purifier 2H został wyposażony w szereg czujników monitorujących w czasie rzeczywistym jakość powietrza. Urządzenie posiada niezwykle wydajny, 3-warstwowy filtr w formie walca 360°, który jest połączeniem filtra wstępnego, HEPA oraz węglowego. Filtr wstępny to gęsta siatka wykonana z materiału PET, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia typu sierść. Filtr HEPA znany jest z dużej dokładności w pochłanianiu zanieczyszczeń powietrza, natomiast filtr węglowy składa się aż z 330 gramów węgla aktywnego. Dzięki temu oczyszczacz jest w stanie usunąć z powietrza wyjątkowo szkodliwe cząstki PM2.5 oraz inne zanieczyszczenia o wielkości nawet 0,3 mikrona.
Zaawansowana technologia wykorzystywana przez urządzenie umożliwia także szybką neutralizację nieprzyjemnych zapachów. Filtr z włókna węglowego jest w stanie całkowicie usunąć z powietrza formaldehydy, benzynę, amoniak i inne niebezpieczne substancje. Dodatkowo oczyszczacz całkowicie niweluje zapach odpadów czy środków czystości. Dzięki specjalnej budowie urządzenia jest on w stanie oczyścić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 38 m2 zaledwie w ciągu 10 minut.

Inteligentny dom = zdrowe powietrze

Dostępny w ofercie JBTS oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2H został także wyposażony w moduł WiFi i funkcje smart, dzięki czemu obsługa urządzenia może odbywać się nie tylko manualnie, ale również z poziomu smartfonów z Androidem oraz iOS. Do obsługi mobilnej wymagana jest aplikacja MI Home dostępna w języku polskim. Dzięki niej możliwe jest sterowanie urządzeniem nawet wtedy, gdy znajdujemy się poza domem – w każdej chwili możemy sprawdzić jakość powietrza, poziom wilgotności oraz temperaturę, a także ustawić pracę urządzenia tak, by po powrocie do domu przywitało nas oczyszczone już powietrze. Oczyszczacz z posiada także cichy tryb nocny. Dzięki odpowiedniej budowie wentylatorów – głośność pracy oczyszczacza w trybie standardowym wynosi zaledwie 33 dB, co odpowiada głośności dwóch szepcących do siebie ludzi.

Ekonomiczne rozwiązanie

Stworzeniu Mi Air Purifier 2H przyświecał jeden cel – zaoferowanie klientom produktu o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Produkt został wyceniony na zaledwie 499 zł, co oznacza, że jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Oczyszczacz przygotowano także z myślą o efektywnej, a jednocześnie nieobciążającej budżetu użytkowników pracy. W standardowym trybie oczyszczania urządzenie zużywa zaledwie 4,8W mocy, więc można z niego korzystać bez obawy przez dużymi rachunkami.
– Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, dostępny w naszej ofercie oczyszczacz Mi Air Purifier 2H marki Xiaomi świetnie sobie poradzi z powietrzem zanieczyszczonym m.in. cząsteczkami smogu, ale również rozprawi się z używanymi na co dzień aerozolami takimi jak lakier do włosów czy spray do czyszczenia powierzchni. Dodając do tego bardzo konkurencyjną cenę, producentowi udało się stworzyć produkt ekonomiczny i wielofunkcyjny. – mówi Jakub Tomasiczek, Dyrektor Generalny firmy JBTS.

Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2H z oferty JBTS to rozwiązanie ekonomiczne, wydajne i bardzo eleganckie. Skuteczność działania zamknięta w produkcie o niewielkich wymiarach sprawia, że oczyszczacz będzie wywiązywał się ze swoich zadań, nie zakłócając codziennego życia mieszkańców.

Informacje o produkcie:
Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2H
Producent: Xiaomi
Dystrybutor: JBTS
Cena: 499 zł
Więcej informacji na www.xiaomi365.pl