nieruchomoscipodlaskie.pl

Wille Piasta – kameralne miejsce z klimatem

Za oknem tereny zielone, do centrum zaledwie kilka minut jazdy samochodem lub komunikacją miejską. W zasięgu ręki sklepy, centra handlowe, szkoły, przedszkola, apteki i przychodnie i co najważniejsze niebanalna i przemyślana architektura. Tak w wielkim skrócie można opisać najnowszą inwestycję firmy MK – BUD. Wille Piasta do użytku zostaną oddane w drugim kwartale 2020 roku.

– Inwestycja Wille Piasta składa się z dwóch , trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Położenie zobowiązało nas do nawiązania architektonicznego względem nowoczesnych willi powstających na osiedlu Skorupy, z drugiej strony niskiej, kameralnej zabudowy sąsiadujących bloków – mówi Paweł Makal z firmy MK-Bud.

Jak nie apartamentowiec, to co?

Budynki mieszkalne powstają przy ulicy Majora Zygmunta Szendzielarza PS. Łupaszko w Białymstoku. To kameralne budownictwo jest alternatywą do apartamentowców, w których zamieszkać może kilka tysięcy ludzi.

Tu deweloper zdecydował się na zaledwie 12 mieszkań od nieco ponad 41m2 do niespełna 80m2 oraz 12 miejsc garażowych. Cztery z tych mieszkań posiadają antresolę. Mieszkania te nie są małe, ich metraż to:

– 76,93m2,

– 75,73m2,

– 75,80m2,

– 79,56m2.

Najlepsza oferta

Przemyślany rozkład i najwyższy standard wykończenia, a także możliwość aranżacji pod klucz – to wszystko sprawia, że Wille Piasta są naprawdę atrakcyjną ofertą. Zadowolone z niej będą zarówno małżeństwa z małymi dziećmi, osoby samotne i seniorzy, którzy jesień swego życia chcą przeżyć w komfortowych warunkach.

Również cena powinna zachęcić przyszłych klientów – od 4990zł/m2. Mieszkania zaczynają się od pierwszego pietra, na parterze zlokalizowano garaże. Teren wokół budynków będzie zagospodarowany i gustownie urządzony, tak by spędzanie czasu na świeżym powietrzu było czystą przyjemnością .

Dzięki przemyślanej lokalizacji przyszli mieszkańcy Willi Piasta będą mogli korzystać zarówno z rozciągających się terenów zielonych jak i z pełnej infrastruktury dzielnicy Piasta. Nieodzownym plusem lokalizacji jest bliskie położenie względem centrum miasta jak i galerii handlowej „ATRIUM BIAŁA”.

– Naszym klientom oferujemy pomoc w aranżacji mieszkania oraz możliwość wykończenia na gotowo do zamieszkania – zachęca Paweł Makal. – Nasi doradcy pomogą najbardziej wymagającym klientom i sprawią by wymarzone mieszkania cieszyły ich przez długie lata.

O FIRMIE:

MK-BUD jest firmą zajmującą się pracami budowlanymi, generalnym wykonawstwem oraz działalnością deweloperską. Działa w całej Polsce jednak działalność deweloperską skupia na stolicy Podlasia. Ambicją szefów jest wykonywanie nawet najtrudniejszych zleceń oraz przemyślanych inwestycji mieszkaniowych. Wszystkie realizacje cechuje najwyższy standard wykonania co przedkłada się na zadowolenie Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami MK – BUD i kontaktu z działem sprzedaży.
PODAC KONTAKT ADRES I LOGO