nieruchomoscipodlaskie.pl

Atrakcyjne domy szeregowe w Starosielcach

Piękna przyroda za oknem, śpiew ptaków o świcie i komfortowe warunki mieszkania. Czy te wszystkie elementy można ze sobą połączyć? Jak najbardziej, a przekonali się o tym mieszkańcy Osiedla Zielona Górka, położonego na obrzeżach Białegostoku na pograniczu Starosielc i Zielonych Wzgórz. W ofercie dewelopera zostało jeszcze kilka szeregówek.

W ramach inwestycji realizowanej przy ulicy Weneckiej powstaje łącznie 29 budynków z pełną infrastrukturą. Aktualnie powstaje ostatni etap. Dlaczego warto poznać bliżej szczegóły inwestycji?

Deweloper stawia na przestrzeń, stąd też mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji nie tylko duże domy, ale równie przestronne ogrody. Dodatkowo każdy ogród wyposażony jest w praktyczne pomieszczenie gospodarcze o metrażu blisko 3 mkw., a jego głównym przeznaczeniem jest przechowywanie niezbędnych sprzętów. Droga wewnętrzna również jest szersza niż standardowa, ponieważ ma ok 8 m szerokości.

– W naszej ofercie znaleźć można działki o powierzchni od ok. 200 do 550 mkw. Metraże domów też nie są małe. Segmenty środkowe mają powierzchnię od 188 do 204 mkw., natomiast w segmentach brzegowych metraż ten wzrasta do 216 mkw. Ogrody usytuowane od płd.-zach. strony oraz brak zabudowań w sąsiedztwie zapewniają prywatność – mówi Anna Andrzejewska, przedstawicielka dewelopera.

Wysoka jakość budownictwa

Głównym atutem inwestycji deweloperskiej jest wykorzystanie wysokiej klasy materiałów, na których nie można oszczędzać. Domy powstają metodą tradycyjną z użyciem m.in. cegły ceramicznej z Lewkowa, od lat uznawanej za jeden z najlepszych i najbardziej trwałych materiałów budowlanych. Do docieplenia elewacji i poddaszy stosuje się wełnę mineralną (skalną) takich producentów jak Isover i Isoroc (bardzo dobra izolacja akustyczna i ogniochronna). Dodatkowo montuje się wysokiej jakości stolarkę drewnianą taką jak Sokółka, Witraż, Fakro czy Gerda. Dachówka jest cementowa, odporna na czynniki atmosferyczne. To wszystko sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą mieć pewność, że zamieszkają w solidnie wykonanych budynkach.

Szeregówki brzegowe warte zainteresowania

W ofercie są jeszcze atrakcyjne szeregówki brzegowe, które wyróżniają się większym metrażem powierzchni mieszkalnych jak i ogrodowych.
W tych segmentach, oprócz kilku sypialni, na półpiętrze znajduje się wyodrębniony duży pokój wraz z łazienką i strychem.

– Na osiedlu Zielona Górka dysponujemy 3 takimi segmentami, z których do sprzedaży został jeden – mówi Anna Andrzejewska

Domy te mają dłuższy podjazd do garażu oraz więcej miejsca na zaparkowanie ewentualnie drugiego samochodu. Oprócz dużego ogrodu, jest także miejsce na ogródek/trawnik od frontu oraz z przy ścianie bocznej. Przekroje są dostępne na stronie http://www.osiedlezielonagorka.pl/11-d-lewy/

Osiedle z przedszkolem

Mieszkańcom osiedla, którzy mają już rodziny i dzieci, ogromnym ułatwieniem jest istniejące Przedszkole Na Zielonej Górce. W tym dwukondygnacyjnym budynku z własnym placem zabaw, ogrodem warzywnym i boiskiem do gry w piłkę nożną, każdy przedszkolak może czuć się dobrze i w pełni bezpiecznie. Placówka ma szeroką ofertę zajęć dodatkowych; przyjmuje także dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności i oferuje im profesjonalną terapię.