nieruchomoscipodlaskie.pl

Ocieplisz dom, otrzymasz nagrodę

Akcja dla wykonawców trwa! Wystarczy wykonać ocieplenie domu jednorodzinnego z użyciem wełny skalnej ROCKWOOL, by otrzymać 1 z 6 gwarantowanych nagród, które z pewnością ułatwią pracę każdemu profesjonaliście.

ROCKWOOL szczególnie ceni nie tylko pracę wykonawców, ale również ich czas, dlatego zasady akcji zawsze są bardzo proste: za każde zgłoszenie montażu ocieplenia ścian zewnętrznych lub poddasza w domu jednorodzinnym, specjaliści mogą otrzymać atrakcyjne i przydatne nagrody. – Akcja dla naszych wykonawców to idealna okazja do tego, by zadbać o uzupełnienie swojego zawodowego wyposażenia. Z pewnością każdy profesjonalista, pracujący na co dzień z wełną skalną, znajdzie wśród nagród coś dla siebie. Dla nas bardzo ważne jest to, aby wspierać wykonawców w codziennej pracy. Chcemy, by każdy z nich pracował bezpiecznie, łatwo i przyjemnie – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu CEE w ROCKWOOL Polska.

W tej edycji akcji dostępne są następujące nagrody:

– pakiet ubrań roboczych (2 czapki, 2 bluzy z długim rękawem, 2 pary rękawic ochronnych oraz robocza kamizelka)
– pakiet ubrań roboczych (spodnie na szelkach, bluza ze spodniami roboczymi na szelkach, 2 t-shirty)
– plecak narzędziowy monterski NEO TOOLS (praktyczny, trwały plecak wykonany z poliestru 600 D, który posiada wiele wygodnych komór i przegródek)
– zestaw 2 przedłużaczy budowlanych (przedłużacz bębnowy z metalowym stelażem i 4 gniazdkami o długości 25 m oraz przedłużacz YATO z rozdzielaczem na 3 gniazdka o długości 10 m)
– nagrzewnica Dedra (prosta w użyciu nagrzewnica elektryczna o mocy 3000 W i wydajności 430 m3/h, idealna do osuszania pomieszczeń)
– skrzynka narzędziowa QBRICK SYSTEM (pojemna i wytrzymała skrzynka narzędziowa na kółkach)

Zasady organizowanej przez ROCKWOOL akcji dla wykonawców są bardzo proste. Do odebrania nagrody prowadzi tylko 5 kroków.
Wystarczy kupić wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego.
W momencie rozpoczęcia montażu wełny skalnej należy wysłać SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację”. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
Poczekać na telefon. Reprezentanci firmy ROCKWOOL skontaktują się z wykonawcą i ustalą szczegóły wykonywanego montażu.
Doradca Techniczno-Handlowy potwierdzi montaż wełny skalnej ROCKWOOL

Promocja trwa do 30 kwietnia br. Każdy wykonawca może zgłosić aż cztery realizacje ociepleń wolnostojących domów jednorodzinnych. Więcej informacji o akcji i nagrodach, a także regulamin można znaleźć na stronie Promocji dla Wykonawców.