nieruchomoscipodlaskie.pl

Jaki dywan wybrać? Oto jest pytanie

Dywan? Tak, ale jaki? przed takim dylematem staje wiele osób, myślących o praktycznym, a jednocześnie funkcjonalnym urządzeniu wnętrza. Kolekcja Cordoba od firmy ARTE jest przykładem perfekcyjnego połączenia jakości i funkcjonalności z ponadczasową elegancją.

Duet idealny: praktyczna wiskoza i przytulna wełna

Dywany dla wymagających to zdanie dobrze odzwierciedla ideę towarzyszącą powstawaniu kolekcji Cordoba. Na uwagę zasługuje nie tylko wygląd produktów, ale też ich skład: 60% wiskozy i 40% wełny. Cordoba Teal Grey charakteryzuje się pięknym, srebrzystoszarym odcieniem. Blask i wyrazisty kolor to zasługa wiskozy za jej sprawą powierzchnia mieni się w zależności od kierunku ułożenia runa. Nic dziwnego, że nazywana jest kuzynką jedwabiu dzięki niej dywan jest przyjemny w dotyku, a przy tym wygląda naprawdę elegancko. Gęste i lekkie włókna wiskozy w połączeniu z solidnym, miękkim, wełnianym splotem tworzą oryginalną kompozycję. Widać to zwłaszcza na przykładzie dywanu Cordoba Dark Grey, gdzie wiskoza srebrzyście się mieni, a wełna równoważy ten efekt matowym, gustownym akcentem.

Ręczne wykonanie i indyjska jakość

Równie szykownym rozwiązaniem, optycznie powiększającym i rozjaśniającym przestrzeń, jest dywan Cordoba Ecru Grey. To propozycja w kolorze kremowo-beżowej bieli, stanowiąca kontrast dla ciemnych mebli lub pomalowanych na wyraziste barwy ścian. Doskonale sprawdzi się też w romantycznej sypialni, uzupełniając wystrój utrzymany w pastelowej lub złotej tonacji. Alternatywą jest Cordoba Dusty Pink o subtelnym, jasnoróżowym odcieniu. Wszystkie dywany z kolekcji Cordoba pochodzą z Indii i są tkane ręcznie, a ich runo mierzy 10 mm wysokości. Dostępne są w pięciu wymiarach, od niewielkiego, wynoszącego od 90 x 150 cm, do pokaźnego, o wielkości 230 x 330 cm. Dywany można zakupić na stronie www.arte.pl.Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin, a każdy klient ma aż 30 dni na zwrot towaru.