nieruchomoscipodlaskie.pl

Czysta przyjemność w czystej łazience

Czyszczenie łazienki to zmora wielu osób. A gdyby tak, mieć w swojej łazience produkty, które pozwolą zapomnieć o plamach, zaciekach i zabrudzeniach? Utrzymanie w czystości wanien, umywalek, brodzików i kabin prysznicowych marki SANPLAST jest proste. W końcu to czysta przyjemność.

Niektóre rozwiązania dostępne na rynku ułatwiają dbanie o czystość w łazience. Na przykład specjalna powierzchnia Glass Protect, która standardowo występuje w kabinach, drzwiach i parawanach firmy SANPLAST SA. Rozwiązanie to powstało w Laboratorium Badawczo-Rozwojowym firmy Sanplast. Dzięki niemu woda ześlizguje się łatwo po tafli szkła, a utrzymanie miejsca prysznicowego w czystości jest proste i tanie. Modyfikacja powierzchni szkła odpycha wodę, nie pozwalając osadzić się jej na powierzchni. Dzięki niemu łazienka będzie się każdemu kojarzyć z czystością. Efekt wizualny nie jest jedyną zaletą. Ewentualne pozostałości zanieczyszczeń można usunąć delikatnymi środkami czystości. Jest to też rozwiązanie pozwalające na oszczędność czasu i pieniędzy. Zużywamy mniej środków czystości i wody do mycia kabiny, a ponieważ mogą one być delikatne, dbamy także o ekologię.

Pozostając w łazience warto spojrzeć także pod nogi. Brodzik to miejsce, którego szorowanie nie należy do najprzyjemniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Mając tego świadomość, SANPLAST SA stworzył linie brodzików mineralnych Space Mineral, Structure Mineral i Prestige Mineral. Brodziki te wykonane są z wyjątkowego, naturalnego materiału jakim jest odlew mineralny. Ich powierzchnia pokryta źelkotem jest nie tylko bardzo przyjemna w dotyku, ale także odporna na różnego rodzaju plamy i odbarwienia oraz ścieranie. Dzięki temu o wiele łatwiej jest nam utrzymać łazienkę w czystości i to przez długi czas.

Jeśli posiadamy w łazience produkty Sanplast to dbanie o nią to czysta przyjemność. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach.

Produkty akrylowe najlepiej jest myć specjalnymi środkami do akrylowych urządzeń sanitarnych i płynami do mycia naczyń kuchennych. Do wyrobów z odlewów mineralnych używamy z kolei delikatnych środków myjących. Pozwoli to nam utrzymać produkty w niezmiennym stanie przez wiele lat. Wprowadzone w naszych produktach rozwiązania, mają na celu zapewnienie jeszcze większego komfortu użytkowania. podkreśla Robert Rachowski Product Manager SANPLAST SA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *