nieruchomoscipodlaskie.pl

Idą święta a z nimi oświetleniowy zawrót głowy.

Świąteczne dekoracje świetlne w sklepie MAXI

Święta to najbardziej wyczekiwany czas w roku. Nawet ci zabiegani i zapracowani ulegają atmosferze rodzinnego Bożego Narodzenia. Magia świąt wypełnia wtedy nie tylko nasze serca, ale i wnętrza domów. Pachnące wypieki, goździki tworzą przytulny nastrój i zimowy klimat, również wtedy, gdy brakuje śniegu za oknem. Aby atmosfera była jeszcze bardziej wyjątkowa warto zadbać o oświetlenie, które jest jednym z najważniejszych elementów świątecznej dekoracji.

Migoczące lampki choinkowe, ledowe renifery, mieniące się feerią barw choinki, mikołaje czy też śnieżynki – to tylko nieliczne produkty jakie są dostępne w ofercie białostockiego sklepu MAXI, który od lat proponuje swoim klientom unikalne akcesoria oświetleniowe.

Drzewka, które świecą i gigantyczne bombki

Mogą być małe i duże, można je ustawić w domu jak i na zewnątrz. Pięknie ozdobią okna i balkony. Jasne drzewka, przyozdobione lampkami od kilku sezonów są absolutnym hitem.
– Świecące drzewko wprowadzi świąteczny nastrój nawet w małych i ciemnych pomieszczeniach. Doskonale wkomponuje się w dekorację salonu, kuchni czy sypialni. Tak naprawdę może ono stanowić całoroczną dekorację oświetleniową, a na czas Bożego Narodzenia można je dodatkowo przyozdobić kolorowymi bombkami czy innymi ozdobami – mówi Monika Szulejko ze sklepu MAXI.
Oprócz różnego rodzaju figurek o motywach zwierzęcych, aniołków czy bałwanków, niezmiennie istotną rolę odgrywają bombki. W sklepie MAXI można wybierać w nich do woli. Sznur kolorowych, świecących i dość sporych bombek doskonale udekoruje większe choinki. Mniejsze z powodzeniem można zamocować na oknach, parapetach. Co ciekawe kolorowe kule będą stanowić piękną dekorację również na zewnątrz. Powieszone na balustradach czy drzewach prezentować się będą naprawdę doskonale i przyciągną wzrok przechodniów.

Udekorowany stół

Stół świąteczny, a zwłaszcza wigilijny to miejsce wyczekiwanych spotkań oraz wspólnego spędzania czasu przy blasku rozświetlonej choinki i dźwiękach najpiękniejszych kolęd. Boże Narodzenie to najbardziej tradycyjne święta w roku. Dekorując stół wigilijny, przy którym spotkamy się z najbliższymi, możemy korzystać z bogactwa pielęgnowanych w naszych domach zwyczajów, jednocześnie poszukując nowych inspiracji. A takie niewątpliwie można znaleźć w białostockim sklepie MAXI, gdzie obok pokaźnych ozdób takich jak dmuchane, świecące Mikołaje, są również subtelne i niewielkie stroiki, migocące choinki, aniołki i śnieżynki.
– Obok tradycyjnych świec, można również wykorzystać świecącą dekorację, to sprawi, że stół bożonarodzeniowy będzie prezentował się jeszcze piękniej – mówi Monika Szulejko.

Jak w Ameryce

Świąteczne szaleństwo to jednak nie tylko ozdoby zlokalizowane wewnątrz domu. Coraz częściej Polacy wzorują się na bogato zdobionych amerykańskich domostwach. Pomimo, że naszym miejscom na ziemi bliżej do domków na przedmieściach, możemy garściami czerpać z bożonarodzeniowych inspiracji oferowanych nam przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych. I tak właśnie dzieje się od wielu lat. Mieszkańcy domów jednorodzinnych prześcigają się w pomysłach na zewnętrzne dekoracje świąteczne, a od jakiegoś czasu również ci, którzy mieszkają w blokowiskach dają upust swojej fantazji, dekorując balkony.
– W dekoracjach na zewnątrz doskonale sprawdzają się kurtyny świetlne. W naszej ofercie są nieregularne, w różnych kształtach, migające. Klienci mogą wybrać również ich kolor. Najczęściej sprzedają się zimne i w stonowanych kolorach. Kupują je właściciele sklepów, wieszane są na balkonach, balustradach i poręczach – dodaje przedstawicielka sklepu MAXI.

Wąż świetlny sprawi, że Twój dom będzie widoczny z daleka

Ci, którzy chcą by ich dom w okresie Bożego Narodzenia przypominał te bogato zdobione amerykańskie domostwa, powinni wykorzystać rozwiązanie jakim są węże świetlne.
– Wąż świetlny może jednak być ozdobą nie tylko choinkową. Z powodzeniem można wykorzystać go do dekoracji wielu innych przedmiotów. Udekorowane nim okna, będą widoczne już z daleka, a każdy na zewnątrz będzie wiedział, że w domu już panuje ciepła, świąteczna atmosfera. Węże świetlne wiesza się na obrzeżach dachów nadając budynkom kolorowy kształt – mówi Monika Szulejko i dodaje, że wąż może również stanowić doskonałą ozdobę mebli, stołów, stroików i wielu innych przestrzeni. Lampki ledowe praktycznie nie nagrzewają się, więc można ustawić czy zawiesić je niemalże wszędzie.
Węże świetlne dostępne w sklepie MAXI mają ponad sto metrów długość, ale co ciekawe klient może kupić dowolną długość, ponieważ jest możliwość przecięcia w dowolnym miejscu. Wąż jest zakończony specjalnym włącznikiem, który umożliwia również regulację. Może on migać lub świecić stale.

Laser – hit absolutny

Klienci MAXI do kilku sezonów przed Bożym Narodzeniem nieustannie pytają o lasery ogrodowe. To niezwykłe urządzenie działa na jak wyświetlacz projektora. Setki czerwonych, zielonych oraz niebieskich, cieniutkich promieni laserowych tworzą projekcje migających gwiazdek na roślinach, drzewach, ścianach, fasadach, stawach i wielu innych obiektach.
– Na ścianach mogą prezentować się bałwanki, gwiazdki, śnieżynki, renifery, mikołajki – czyli wszystko co kojarzy się z magią świąt. Muszę przyznać, że w ubiegłym roku klienci pytali przeważnie o lasery i sprzedawaliśmy je w ogromnych ilościach. W tym roku zainteresowanie tym produktem również jest ogromne – dodaje przedstawicielka sklepu MAXI.

Świąteczne bezpieczeństwo

Przed zakupem zewnętrznej dekoracji świetlnej, warto sprawdzić czy posiada ona stopień ochrony IP44. Spełnienie tego wymagania zapewnia odporność elementów dekoracyjnych na panujące zimą warunki atmosferyczne. Uszkodzenia spowodowane średniego stopnia mrozem, czy odwilżą, nie powinny więc mieć miejsca podczas użytkowania zamontowanej na początku grudnia dekoracji.
Również świąteczna dekoracja, która jest wewnątrz domu powinna być dobrana tak, aby była całkowicie bezpieczna.
Dla osób posiadających w domowych pieleszach zwierzęta oraz małe dzieci dobrą wiadomością okaże się zapewne fakt minimalnego nagrzewania oświetlenia. Lampki choinkowe LED pomimo długotrwałej pracy nie nagrzewają się w tak wysokim stopniu jak ich tradycyjny odpowiednik.
– Niezdecydowanym klientom zawsze proponujemy rozwiązania LEDowe. Są one praktyczne, oszczędne i co najważniejsze bezpieczne – mówi Moniak Szulejko.

Sklep MAXI prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczna oświetlenia do domu, biura, ogrodu. Posiada ponad 15 tyś lamp w kilkunastu kategoriach. Sklep mieści się przy ulicy Handlowej 7 w Białymstoku. Na miejscu eksperci w dziedzinie oświetlenia podpowiedzą klientom najlepsze rozwiązania i odpowiedzą na wszystkie pytania. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że sklep dbając o swoich klientów oferuje najniższe ceny w mieście, a także liczne promocje. Towar jest zróżnicowany i każdy, nawet najbardziej wybredny klient znajdzie tam coś dla siebie i wyjdzie zadowolony. Dodatkowo oferta MAXI zawiera nie tylko elementy oświetleniowe, ale też wszystkie niezbędne akcesoria typu: włączniki, żarówki, ledy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *