nieruchomoscipodlaskie.pl

Lokale i magazyny do wynajęcia na giełdzie rolno-towarowej

Wybór odpowiedniego lokalu użytkowego, to jedna z kluczowych decyzji wpływających na powodzenie prowadzonej działalności gospodarczej. Szukając miejsca idealnego dla biznesu, należy wziąć pod uwagę zarówno charakterystykę branży, lokalizację, jak również preferencje klientów. Na białostockim rynku nieruchomości jest wiele lokali do wynajęcia. Na uwagę zasługują lokale w nowej hali na Giełdzie Rolno – Towarowej.

Każdy przedsiębiorca wie, że wybór odpowiedniego miejsca na prowadzenie firmy, to jedna z kluczowych decyzji biznesowych. Podjęcie odpowiedniej może pomóc odnieść rynkowy sukces i przynieść korzyści finansowe.

Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe w swojej ofercie posiada kilka atrakcyjnych lokali usługowych oraz powierzchnie magazynowe.

Lokale na giełdzie – najlepszy wybór

W hali nr 3 znajdują się nowoczesne lokale handlowe, w tym lokale z dokiem załadunkowym na poziomie zerowym. Konstrukcja lokali umożliwia dowolne manewrowanie przestrzenią, zgodnie z potrzebami Najemców. Wysokość lokalu 3,30 m. Lokale wyposażone w kompletne przegrody z blach stalowych powlekanych, otwarte na korytarze poprzez kratę rolowaną o napędzie elektrycznym. Posadzki z żywic chemoutwardzalnych z atestami higienicznymi. Do lokali doprowadzona jest woda i prąd. Ogrzewanie boksów przy pomocy nagrzewnic znajdujących się w górnej części budynku. Hala posiada monitoring wizyjny na korytarzach, dostęp do internetu światłowodowego oraz stanowiska postojowe wokół hali.

Doskonałe warunki i lokalizację docenią wszyscy, zarówno przedsiębiorcy oraz klienci. Świadczyć może o tym fakt, że sukcesywnie w nowej hali na giełdzie otwierają się nowe lokale, wprowadzając nowe usługi z atrakcyjnymi i różnorodnym asortymentem. Tu w jednym miejscu można zaopatrzyć się w doskonałej jakości produkty żywnościowe, chemię gospodarczą, odzież itp.

Na terenie PCRT funkcjonuje targowisko miejskie a zakupy można robić od poniedziałku do niedzieli włącznie. W każdą niemal niedzielę odbywa się tu AUTO GIEŁDA, podczas której hala nr 3 jest otwarta, można prowadzić również sprzedaż na zewnątrz hali.

Co jeszcze można wynająć przy ulicy Andersa?

1. Magazyn o powierzchni 268 m2. Budynek magazynu  jest parterowy, halowy niepodpiwniczony. Przykrycie budynku wykonano w konstrukcji stalowej, doprowadzono do niego energię elektryczną.
2. Pawilony handlowe i magazynowe o zróżnicowanej powierzchni: 16 m2, 32 m2, 40,70 m2,  47 m2.   

Powierzchnie do wynajęcia w Wasilkowie:
1. Lokal produkcyjno-magazynowy 1132, 70 m2 przeznaczona pod produkcję z pełnym zapleczem socjalnym i pomieszczeniami biurowymi. Powierzchnia wyposażona w energię elektryczną, ogrzewanie, jest też doprowadzona woda.
2. Powierzchnia 913,15 m2 przeznaczona pod produkcję  z zapleczem biurowym, wc. Budynek wyposażony w energię elektryczną, ogrzewanie, doprowadzona jest woda.

3. PCRT posiada również magazyn w Wasilkowie o powierzchni 334 m2. Budynek jest wyposażony w instalację elektryczną wewnętrzną z oświetleniem.

Szczegółowe informacje udzielane są w biurze Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego S.A. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Tel. 667 123 120 lub 85 675 00 05.