nieruchomoscipodlaskie.pl

Giełda przy ulicy Andersa to idealne miejsce na zakupy !

 

Giełda Rolno – Towarowa przy ulicy Andersa w Białymstoku oferuje zawsze świeże produkty bezpośrednio od lokalnych i regionalnych producentów. Pyszne sery korycińskie, wspaniałe miody z podlaskiej pasieki, wiejskie jaja, ekologiczne owoce i warzywa, smaczne wędliny wprost z lokalnych gospodarstw. Każdy znajdzie coś dobrego dla siebie.

Andersa 40 to doskonała lokalizacja, o czym świadczą rzesze przyjeżdżających tu codziennie klientów. W kilka minut z każdego końca miasta można tu dojechać samochodem. Dobre jest też połączenie komunikacją miejską, przystanki autobusowe i bezpieczne przejście podziemne są zlokalizowane obok Giełdy.

Dwie hale, pawilony handlowe oraz stragany zapraszają klientów na zakupy od poniedziałku do soboty. Zakupy można również zrobić w niedzielę podczas Auto Giełdy.

W nowej hali Klienci znajdą różnorodny asortyment. Amatorzy pysznej kawy, herbaty i słodyczy odkryją nowe smaki. Poszukiwacze ziół, przypraw i zdrowej żywności spróbują czegoś nowego. Drogeria zaskoczy nas wspaniałymi naturalnymi kosmetykami w niskich cenach. Smaczne sękacze, mrowiska, ciasta i pieczywo kuszą swoim zapachem.

Na hali kupimy również modną odzież, dobrej jakości pościel, serwety oraz narzędzia i akcesoria samochodowe. Drobne AGD, książki i płyty czekają na nowych nabywców. Pozostałe lokale oferują do sprzedaży znany już dobrze asortyment: owoce, warzywa, kasze, mięso, wędliny, artykuły spożywcze i zoologiczne. Większość klientów ma już swoje ulubione stoiska i sprzedawców.

Giełda przy ulicy Andersa 40 to raj dla tych, co chcą żyć zdrowo, w zgodzie z naturą i chronić środowisko. To również idealne miejsce dla tych dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać. Tu nikt nie jest anonimowy. Ani klient, ani sprzedawca. O każdą rzecz można zapytać, poradzić się. Sprzedawcy mają tu czas, by porozmawiać z klientem, doradzić, opowiedzieć, od jakiego producenta pochodzi dany towar, czy jest produkowany w zgodzie z zasadami ekologii.

Duży wybór: świeżych owoców, warzyw, nabiału, mięsa, wędlin, ryb i zdrowej żywności przyciąga na Giełdę wielu klientów. Bakalie na wagę, do tego mąki z lokalnych młynów, przyprawy – również te z certyfikatem ekologicznym, suszone owoce, kasze na wagę, soki i oleje. Są ludzie, którzy szukają super foods. Jednak Giełda to nie tylko artykuły spożywcze. Ciekawe towary przemysłowe takie jak: dywany, firany, ubrania, znicze, chemia gospodarcza i kwiaty sztuczne cieszą się dużym zainteresowaniem. Nawet artykuły potrzebne do remontu mieszkania lub domu kupisz na Giełdzie.

Wiosną i jesienią plac Giełdy zamienia się w barwny kobierzec kwiatów i ziół: bratki, pelargonie, surfinie, fuksje, chryzantemy i wiele odmian pomidorów. Jest w czym wybierać.

W ostatnią sobotę lutego na terenie nowej hali odbyły się warsztaty kulinarne. To wspólne przedsięwzięcie podlaskiego oddziału NFZ oraz Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego S.A. Warsztaty zapoczątkowały cykl spotkań „Zdrowe gotowanie z NFZ”. Celem warsztatów jest pokazanie, że wbrew powszechnej opinii zmiana nawyków żywieniowych nie jest trudna. By tego dokonać warto jednak zasięgnąć porady psychodietetyka, bo psychologia i żywienie są ze sobą ściśle związane. Uczestnicy spotkania mieli taką okazję, gdyż sobotnie warsztaty poprowadził właśnie psychodietetyk. Tematem przewodnim były warzywa i owoce. Można było spróbować zdrowych posiłków i dowiedzieć się jak przygotować energetyczne śniadanie, zdrową przekąskę, prosty i bogaty w wartości odżywcze obiad oraz lekką kolację.

– Jesteśmy naturalnym partnerem do tego rodzaju przedsięwzięć, gdyż to właśnie na naszej giełdzie można kupić wszystkie produkty będące podstawą dobrego odżywiania – mówi Mieczysław Pugawko, prezes PCRT S.A. – Klienci znajdą u nas dobrej jakości warzywa, owoce, kasze, naturalne przyprawy czy też produkty lokalne i regionalne. Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne warsztaty, które są otwarte dla każdego, a udział w nich bezpłatny.

Do wynajęcia w nowej hali zostały już ostatnie lokale o powierzchni od 35 m2 do 70 m2. To doskonałe miejsce na biznes.

Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe oferuje również wynajmem powierzchni handlowych, magazynowych, produkcyjnych i biurowych w Białymstoku i w Wasilkowie. Szczegółowych informacji dotyczących wynajmu udziela biuro PCR-T S.A. pod nr tel. 85 6750005 lub 667123120.

NP