nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowe sklepy w Centrum Handlowym Fasty

Białostockie Centrum Handlowe Fasty poszerza swoją ofertę. Teraz klienci będą mogli kupić tam m.in. drzwi i okna w dwóch niezależnych salonach sprzedaży.Expert oraz MONOLIT. Okna i drzwi do każdego domu – to nowe marki, które otworzyły swoje salony w CH Fasty.

Expert w branży stolarki budowlanej

Expert to firma z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży stolarki budowlanej. Ich sklep w CH Fasty będzie jednym z największych salonów sprzedaży drzwi w regionie. Znajdziemy tam także szeroki wybór paneli podłogowych oraz balustrad ze stali nierdzewnej.

– Posiadamy w asortymencie wszystkie czołowe marki, dlatego jesteśmy w stanie przygotować ofertę pod specjalne wymagania naszych klientów. Ponadto stworzyliśmy strefę architekta, w której każdy sam lub z architektem będzie mógł zastanowić się nad doborem drzwi i podłóg do swojego domu – tłumaczy Sławomir Artymowicz z firmy Expert. – A na dzieci czeka kącik malucha, w którym mogą spędzić czas, gdy ich rodzice robią zakupy.

Z okazji otwarcia Expert przygotował także specjalne rabaty – montaż paneli podłogowych w promocyjnej cenie oraz wybranych modeli drzwi tylko za 1 zł.

Monolit – czołowy producent stolarki okiennej i drzwiowej

W sklepie MONOLIT kupimy natomiast stolarkę okienną i drzwiową z Zambrowa. To uznany na rynku producent z 12-letnim doświadczeniem w branży. W jego asortymencie znajdziemy: okna i drzwi PCV, drzwi stalowe, okna i drzwi aluminiowe, moskitiery okienne, rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz parapety.

– Nasze produkty są wytwarzane przy użyciu nowoczesnych technologii, co jest gwarancją wysokiej jakości. Można się u nas zaopatrzyć w innowacyjne produkty, które cieszą się dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale także za granicą – zachęca Michał Godlewski, właściciel firmy MONOLIT.

Obecnie w CH Fasty znajduje się ponad 20 sklepów z wyposażeniem wnętrz, w tym firmy oferujące meble na wymiar. Centrum mieści w Białymstoku, przy ul. Przędzalnianej 60. Otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19, a także w sobotę od 10 do 16.