nieruchomoscipodlaskie.pl

Wanny i brodziki z odlewu mineralnego

Wanny i brodziki z odlewu mineralnego stają się coraz popularniejsze, a decydują o tym przede wszystkim właściwości i możliwości aranżacyjne tego materiału. Upraszczając, odlew mineralny to tak naprawdę ulepszony technologicznie naturalny kamień. Co to oznacza? Elementy z niego wykonane długo zachowują urok i piękno, a przy tym cechują się doskonałymi właściwościami technicznymi. Takie właśnie są wanny z linii NATUR MINERAL.

Seria NATUR MINERAL to doskonałe rozwiązania do nowoczesnych łazienek, w których wanna jest centralnym punktem i głównym elementem przyciągającym wzrok. Innowacyjny design i minimalistyczne wykończenie sprawiają, że wanna staje się nie tylko miejscem relaksu, ale i estetycznym elementem nadającym charakteru całej łazience.

Wanny NATUR MINERAL marki SANPLAST zostały wykonane z najwyższej jakości odlewu będącego unikalną mieszanką naturalnych minerałów. Wykorzystanie tego co najlepsze z natury, sprawia że wanna jest przyjemna i ciepła w dotyku, odporna na ścieranie oraz różnego rodzaju plamy i odbarwienia. Przed takimi problemami chroni idealnie gładka powierzchnia, dzięki której brud nie osadza się i w rezultacie nie przyczynia do powstania trudnych do usunięcia trwałych plam. Elementy wykonane z odlewu mineralnego można bardzo łatwo i w ekologiczny sposób utrzymać w czystości do ich czyszczenia nie trzeba używać chemikaliów i silnie żrących środków, które nie pozostają obojętne dla środowiska naturalnego. Istotną przewagą nad innymi materiałami jest też plastyczność odlewu, pozwalająca na tworzenie niebanalnych kształtów, których wyprodukowanie z tradycyjnych materiałów nie byłoby możliwe.

Odlew mineralny jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ jego bardzo niska nasiąkliwość zapobiega rozwojowi wszelkiego rodzaju pleśni i bakterii to idealny materiał właśnie do takich wnętrz jak łazienka, w których wilgoć jest wszechobecna. Charakteryzuje się on również doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, co docenią wszyscy wielbiciele długich i gorących kąpieli. Wanny NATUR MINERAL bardzo dobrze absorbują temperaturę wody, dzięki czemu kąpiel staje się wyjątkowo komfortowa i przyjemna.

Wanny Sanplast z linii NATUR MINERAL dostępne są w trzech wymiarach: 70×160; 75×170; 80×180 i głębokości 49 cm. W komplecie z wanną znajduje się system przelewowo-odpływowy i stelaż.