nieruchomoscipodlaskie.pl

Kamienne dekory do przestrzeni biurowych i usługowych

Arbiton wprowadza wodoodporne, trwałe podłogi winylowe AROQ STONE DESIGN do szybkiego montażu wykorzystujące unikalne właściwości maty MULTIPROTEC FASTLAY. To rozwiązanie możemy stosować w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, ponieważ wyróżnia je bardzo wysoka odporność na ścieranie i obciążenia.

Podłogi klejone z kolekcji AROQ STONE DESIGN świetnie sprawdzą się w małych i średnich inwestycjach – w tym w biurach, sklepach, gastronomii i zakładach usługowych. W przeciwieństwie do standardowych podłóg LVT do montażu nowych podłóg marki Arbiton nie potrzebujemy kleju, profesjonalnej ekipy ani idealnie równej powierzchni. Dzięki wykorzystaniu unikalnych właściwości maty MULTIPROTEC LVT FASTLAY podłogi AROQ marki Arbiton montuje się błyskawicznie i bezproblemowo – i można je użytkować zaraz po ułożeniu. Podłogi AROQ marki Arbiton są bardzo wytrzymałe – o czym świadczą ich klasy użyteczności 33 i 42. Mówią one o tym, że podłogi AROQ mogą być stosowane w obiektach użyteczności publicznej nawet przy dużym natężeniu ruchu.

Szybki montaż, natychmiastowe użytkowanie

Kolekcja AROQ STONE DESIGN marki Arbiton charakteryzuje się błyskawicznym i łatwym montażem z wykorzystaniem unikalnej maty MULTIPROTEC LVT FASTLAY. Mata niweluje punktowe nierówności podłoża aż do 0,6 mm. Na początku rozwijamy matę folią ochronną ku górze – upewniając się, że krawędź maty przylega do ścian. Po wstępnym ułożeniu podłogi bez jej przyklejania oraz docięciu paneli stopniowo odklejamy warstwę zabezpieczającą klej i przyklejamy panele z zastosowaniem dylatacji 5 mm od każdej ze ścian.

Podłogi AROQ STONE DESIGN możemy położyć również na istniejącej już okładzinie. Niezależnie od tego, czy na podłodze zastaliśmy kafle czy parkiet – oszczędzamy czas na ich usuwaniu, skuwaniu i wyrównywaniu. A co w przypadku, gdy chcemy powrócić do poprzedniego podłoża? Wtedy należy po prostu zdjąć podłogę AROQ razem z matą montażową.

AROQ STONE DESIGN to sześć klasycznych, ponadczasowych odcieni kamienia, w standardowych wymiarach 610 mm x 305 mm, wybranych przez najlepszych designerów w Europie. Decydując się na podłogi marki Arbiton, możemy cieszyć wyjątkowymi odcieniami kamienia przez lata.

Soho – industrialna estetyka

Soho najsłynniejsza część dzielnicy w Londynie uchodzi za miejsce, w którym najwyraźniej widoczna jest wielokulturowość. To odzwierciedla połączenie różnych odcieni szarości w dekorze Soho z kolekcji AROQ STONE DESIGN. Delikatny szary melanż w połączeniu na przykład z betonowymi ścianami pomoże nam uzyskać w przestrzeni biurowej i komercyjnej estetykę industrialnego loftu. Nowoczesny design podłogi Arbiton to doskonałe uzupełnienie aranżacji z eleganckimi dodatkami ze szkła czy stali.

Miami  – ponadczasowy klimat biurowych wnętrz

Dekor Miami z kolekcji AROQ STONE DESIGN wyróżnia jednolita, stonowana tonacja o neutralnym, jasnym odcieniu. Warto zdecydować się na taki kolor szczególnie w przestrzeniach biurowych, gdzie zaaranżujemy atmosferę sprzyjającą pracy i koncentracji. Delikatna, surowa szarość w połączeniu z minimalizmem będzie nawiązywała do piasków kalifornijskich plaż, a przy tym stworzy harmonijny duet z jasnymi, jak i kontrastowymi, bardzo ciemnymi meblami.

Brooklyn  – uzupełnienie ceglanej estetyki

Estetyka naturalnej cegły we wnętrzach jest często wykorzystywana w przypadku okładzin ściennych powierzchni usługowych czy restauracyjnych. Takie rozwiązanie wymaga odpowiedniej oprawy, która nie obciąży całej aranżacji. Dekor Brooklyn z kolekcji AROQ STONE DESIGN od Arbiton to wyjątkowy odcień szarości z lekko antracytowymi przebarwieniami. To kolor, który najlepiej wpisze się w wyraziste wnętrza, w których nasi goście będą chcieli spędzać czas.

Broadway – głębia elegancji

Broadway to dekor z kolekcji AROQ STONE DESIGN marki Arbiton, który nawiązuje do wyrazistości i indywidualizmu nowojorskiej ulicy. Ciemna estetyka to wizytówka elegancji. Intensywna i wyrazista tonacja podkreśli spektakularne przestrzenie, a uzupełniona odpowiednim światłem zyska intrygujący charakter.

Manhattan – nowojorski szyk

Najbardziej wytworne aranżacje z duszą, najlepiej wyeksponują ciemne podłogi. Manhattan to nawiązanie do nowojorskiego klimatu i lekkiego półmroku. Pochłaniający jasne światło dekor AROQ STONE DESIGN sprawi, że wnętrze z podłogą z ciekawymi przebarwieniami w brązowych tonacjach zyska unikalny wygląd.

Unikalna podłoga w przestrzeniach komercyjnych

Podłogi Arbiton w kolekcji AROQ STONE DESGIN to sześć unikalnych dekorów w kamiennych odcieniach o wysokich parametrach technicznych. Arbiton to podłogi trwałe i praktyczne jak płytki ceramiczne, które są jednocześnie ciepłe i przyjazne w dotyku. Dzięki wyjątkowej szybkości montażu z nowymi podłogami AROQ STONE DESIGN już w kilka godzin możemy stworzyć nową unikalną aranżację w intensywnie użytkowanej przestrzeni komercyjnej, jak i w domowym zaciszu.

Kolekcja AROQ STONE DESIGN marki Arbiton

Cena: 99 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *