nieruchomoscipodlaskie.pl

Stwórz własną kabinę prysznicową

Czy możliwe jest stworzenie kabiny prysznicowej narożnej za pomocą połączenia trzech elementów? Nic prostszego. Wykonać kabinę może każdy we własnym domu bez konieczności tworzenia skomplikowanych rozwiązań.

Firma SANPLAST SA słynie z tego, że tworzy nowoczesne i inspirujące rozwiązania, które od lat z powodzeniem wykorzystywane są w polskich łazienkach. Wszystkie produkty powstają z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania przez kilka pokoleń Klientów, a ponadto cechują się wyczuciem estetyki.

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferując produkty nie tylko nowoczesne, lecz także funkcjonalne i solidne. Wielu Klientów posiada nietypowe wizje tego, jak ma wyglądać ich łazienka. Pracownicy firmy SANPLAST pomagają spełniać marzenia o pięknych łazienkach, dlatego do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie, aby grono Klientów było zadowolone.

Ostatnimi czasy coraz modniejsze są łazienki oryginalne i nietypowe. Klienci coraz częściej decydują się na to, aby pomieszczenie to urządzić w stylu minimalistycznym, ale utrzymanym w luksusowym designie. Kabiny prysznicowe narożne idealnie wpasowują się w ten klimat. To optymalne dla tych osób, które pod prysznicem szukają przestrzeni i chwili wytchnienia.

Przy tworzeniu wymarzonej narożnej kabiny prysznicowej z pomocą przychodzi firma SANPLAST oferująca wsporniki przelotowe. Idea polega na tym, aby połączyć dwie kabiny prysznicowe typu Walk In wraz z odpowiednim wspornikiem dla uzyskania oczekiwanego efektu. Stworzenie tego typu kabiny dotychczas nie było tak proste. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest fakt, że Klient będzie mógł stworzyć kabinę o takiej wielkości, jaka będzie mu odpowiadała. Jedynym ograniczeniem w tej kwestii pozostaje wyobraźnia. Do dyspozycji jest aż 9 wsporników o różnych wymiarach. Decyzja o stworzeniu narożnej kabiny z wykorzystaniem produktów SANPLAST usatysfakcjonuje wszystkich tych, którzy mają zacięcie majsterkowicza i lubią mieć realny wpływ na to, jak ma prezentować się ich zacisze domowe szczególnie to łazienkowe.

Narożna kabina prysznicowa, którą można wykonać w łatwy sposób, będzie niewątpliwym rozwiązaniem na lata. I to takim, które zachwyci niejedno oko. To także obietnica relaksu po męczącym dniu, ponieważ nie od dziś wiadomo, iż strumień gorącej wody działa odprężająco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *