nieruchomoscipodlaskie.pl

Agregaty do mieszania i malowania

Kompletny, hydrodynamiczny agregat malarski wyposażony w nowoczesny silnik BDC sprawi, że malowanie nawet bardzo dużych powierzchni nie będzie już uciążliwe. Malowanie agregatem odbywa się w systemie airless, czyli bez udziału powietrza, a wbudowany potencjometr pozwala na elektroniczną regulację ciśnienia. Urządzenie jest dostępne w ofercie firmy Okson

Takie nowoczesne urządzenie dostępne jest w ofercie białostockiej hurtowni i mieszalni farb Okson.
– Zależy nam na tym, aby nasi klienci mieli dostęp do najwyższej jakości produktów. Oferujemy im przebogatą gamę farb zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, chemii budowlanej a także liczne akcesoria do malowania – mówi Joanna Nosko, właścicielka firmy Okson. – Teraz możemy zaproponować im coś wyjątkowego. To agregat malarski Pro Spray, który przeznaczony jest do malowania wszystkimi rodzajami farb. Służy on też do mieszania najróżniejszych farb. Można go użyć wykorzystując farby dyspersyjne, lakiery, bejce, lakierobejce, farby podkładowe, farby olejne, emulsje, farby lateksowe, silikonowe, silikatowe, farby elewacyjne do wielkości otworu dyszy.

Łatwy, lekki, niezawodny

Agregat przeznaczony jest do pracy w układzie z jednym pistoletem. Elektroniczna regulacja ciśnienia aplikacji – wbudowany potencjometr zapewnia precyzyjną regulację ciśnienia natrysku, dzięki czemu umożliwia dokładne nastawienie ciśnienia aplikacji. Dodatkowo za pomocą potencjometru można ustawić agregat w tryb czyszczenia pulsacyjnego. Diody kontrolne umożliwiają sygnalizację stanu pracy urządzenia oraz informują o nieprawidłowościach występujących podczas pracy.
Urządzenie jest wyposażone w bezawaryjny, bezszczotkowy silnik typu DC, który nie wymaga obsługi. Kompaktowe wymiary sprawiają, że jest on bardzo lekki. Dzięki ulepszonym wyciągom pracuje on wydajniej zarówno na niskich jak i wysokich obrotach. Automatyczna kontrola pracy silnika sprawia, że można monitorować ciśnienie materiału. A taka funkcja zabezpiecza stałe ciśnienie podawania.
Agregat jest bardzo łatwy w obsłudze. Naciskając przycisk, smarowany jest tłok pompy co powoduje, że są smarowane jego uszczelniacze. Nowy, samodopasowujący się system uszczelniaczy, przeciwdziała zużyciu części i jest bardzo łatwy do wymiany.
– O 50 procent wydłuża się przez to czas międzyobsługowy, co skutkuje mniejszymi kosztami utrzymania agregatu – mówi Joanna Nosko.
Dodatkowym atutem jest to, że jest on bardzo łatwy zarówno w obsłudze ja i podczas procesu czyszczenia.
Wysoka jakość malowania
Sklep i hurtownia Okson w swojej ofercie ma również akcesoria linii Pro Spray, które są pomocne przy pracy agregatu. Są to dysze, pistolety, węże wysokociśnieniowe, filtry i przedłużki do pistoletów, zbiorniki o dużej pojemności.
Agregat ProSpray wyposażony jest w profesjonalne oprzyrządowanie, dzięki któremu malowanie najtrudniejszych powierzchni nawet bardzo lepkimi farbami nie stanowi żadnego problemu. Jest to możliwe dzięki pistoletom marki Wagner.
Ci, którzy pracowali na tym sprzęcie doskonale wiedzą, że jego najważniejszą cechą jest wygoda. Zapewnia ją między innymi regulowana wysokość uchwytu. Co ważne i ciekawe transport maszyny z placu budowy nie stanowi najmniejszego problemu. Jest ona lekka i ma wiele regulowanych części.
Agregat doskonale sprawdzi się w pracy na dużych obiektach, ponieważ zbiornik pomieści nawet 100 litrów farby jednorazowo. Nie trzeba więc zbyt często go wymieniać. Szybka wymiana pompy farby zapewnia ciągłość pracy nawet w przypadku konieczności naprawy tłoka lub uszczelnień. Zastosowanie automatycznej olejarki ułatwia dozowanie oleju smarującego tłok i uszczelnienia zabezpieczając pompę farby przed uszkodzeniem podczas pracy.
Łatwo dostępny i prosty w czyszczeniu filtr zgrubny farby – zastosowanie szerokiego gwintu na osłonie filtra ułatwia jego odkręcanie. Trzy różne wkłady filtra (drobny, średni i z grubym oczkiem) zapewniają optymalne dopasowanie filtra do rodzaju aplikowanego materiału.

Opinie klientów

Wszystkie są jak najbardziej pozytywne i polecające to urządzenie. Oto jedna z nich: „Mam niewielką firmę budowlaną i skupiam się na budowaniu domów jednorodzinnych i szeregówek. Mam bardzo dużo zleceń, więc czas jest dla mnie bardzo cenny. To urządzenie jest naprawdę warte polecenia. Agregat sprawdził się zarówno podczas malowania powierzchni zewnętrznych, jak i pdczas prac wykończeniowych wewnątrz.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *