nieruchomoscipodlaskie.pl

Hydraulik, lekarz, weterynarz – to wszystko na polisie ubezpieczeniowej

Na pytanie z czym kojarzysz sobie ubezpieczenia mieszkaniowe? Odpowiadamy zazwyczaj: ze standardową odpowiedzialnością zakładu ubezpieczeń tj. ogień, zalanie czy kradzież! Generali proponuje wyjątkowe rozwiązania takie jak hydraulik, lekarz czy weterynarz, a wszystko w polisie mieszkaniowej.

Generali oferuje znacznie więcej, a posiadacze polis nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, na co tak naprawdę mogą liczyć.

Jedną z usług, na jaką mogą liczyć nasi klienci to podstawowa opieka assistance, w której w standardzie otrzymują Asystę w codziennych problemach tj: pomoc ze strony specjalistów typu hydraulik, ślusarz, dekarz, szklarz itp.

Generali oferuje również możliwość skorzystania z pomocy medycznej – w przypadku nagłego zachorowania możemy skorzystać z wizyty lekarza, a nawet opieki pielęgniarki wraz z opieką nad dziećmi, gdy mamy problem ze sprzętem RTV czy AGD możemy skorzystać z usług serwisanta, który usunie usterkę, a Generali pokryje koszty jego usługi.
Rowerowa rodzinna przejażdżka nie zawsze ma szczęśliwe zakończenie – tu możemy liczyć na assistance rowerowy, który zapewni pomoc w naprawie czy też usłudze przewozu we wskazane miejsce wraz z uszkodzonym rowerem.

Wyłączyłem żelazko? Czy jest zakręcony kran?

Nie myśl o tym, w Generali wypłacamy odszkodowanie nawet za Twoje zapominalstwo czy nieświadome niedbalstwo. Jesteśmy wiodącą firmą w tej tematyce i posiadamy szeroko pojętą odpowiedzialność np. szkody wyrządzone przez zaprószenia ognia od niedopałka papierosa, niewyłączone żelazko lub zalanie mieszkania z tytułu niezakręconego kranu. W tym zakresie oferujemy znacznie więcej bo przecież możemy znaleźć się w sytuacji kiedy sami sobie wyrządzimy szkodę na przykład własnym samochodem uderzając w część ogrodzenia czy elewację budynku.
Natomiast w przypadku kradzieży warto wiedzieć, że jako jedyni na rynku odpowiadamy za kradzież, jeśli w chwili kradzieży pozostawiłeś okno w pozycji rozszczelnionej. Uwaga! Nie jest nią pozycja uchylona okna.

„Generali, z myślą o domu”

Generali otrzymało „Order Finansowy Home&Market 2017” w kategorii ubezpieczenia mieszkaniowe za produkt “Generali, z myślą o domu”. Redakcja doceniła szczególnie element ubezpieczenia dający możliwość ochrony przed skutkami wyłudzeń pieniędzy od osób starszych metodą na „wnuczka”.
W ramach ubezpieczenia domów i mieszkań oferujemy zabezpieczenie przed skutkami wyłudzenia tzw. „na wnuczka”. Ochrona obejmuje osoby powyżej 65. roku życia, które wypłaciły gotówkę z rachunku bankowego (prowadzonego w złotych polskich, przez bank z siedzibą w RP) i osobiście oddały tę wypłaconą gotówkę osobie trzeciej w celu rzekomego przekazania ich rodzeństwu, dzieciom lub wnuczkom. Limit na ryzyko utraty gotówki wynosi nawet 30 tys. zł. Ponadto ochronę swoją obejmujemy w tzw. efekcie oszustwa i wyłudzenia osoby: małoletniej lub niepełnosprawnej.
Oznacza to w praktyce że wypłacimy należne odszkodowanie poszkodowanemu np. za zabranie pod postacią groźby dla dziecka telefonu komórkowego, smart-fona czy tabletu, a także roweru po za miejscem ubezpieczenia. Co ważne, odszkodowanie pokryje koszty kupna nowego sprzętu.

Z Generali komfort i spokój na długie lata!

Kradzieże, gwałtowne zmiany pogodowe, katastrofy budowlane, Twoje zapominalstwo. To wszystko może spowodować, że w jednej chwili stracisz dorobek życia. Bez względu na to, co się stanie, z Generali zyskujesz pewność, że otrzymasz odszkodowanie w przypadku wszelkich zniszczeń, wywołanych przez wiatr i nie będzie to uzależnione od siły i prędkości wiatru!
Żyjemy w czasach szybkiego rozwoju technicznego w tym również budowlanego, a o drobną pomyłkę podczas budowy, montażu Twojego wymarzonego M4 nie trudno, dlatego też możesz liczyć z naszej strony na profesjonalizm i wsparcie. Taką odpowiedzialność pod postacią „katastrofy budowlanej” posiadamy w swoim zakresie jako nieliczni na polskim rynku
polskim. Ponadto otrzymasz od nas możliwość wynajęcia lokalu zastępczego na czas odbudowy przez 8 miesięcy.
Nowością w wariancie od wszystkich ryzyk jakie Generali proponuje jest ubezpieczenie psa od nieszczęśliwych wypadków. Kiedy można z tego skorzystać? Jeśli czworonożny pupil zostanie pogryziony przez innego psa lub zwierze, lub wpadnie pod samochód – Generali pokryje koszty leczenia wizyty u weterynarza. Pieniądze z ubezpieczenia zostaną wypłacone również w przypadki śmierci lub otrucia psa w związku w kradzieżą z włamaniem w miejscu ubezpieczenia.