nieruchomoscipodlaskie.pl

Podłoga w łazience to podstawa

Wspaniała podłoga jest kluczem do dobrze zaprojektowanej i nieskazitelnej łazienki. Wybór materiału, który może poradzić sobie z wilgocią, zalaniem wodą i zmianami temperatury często nie jest łatwy. Najczęstszym wyborem są podłogi z użyciem ceramicznych płytek lub kamienia.

Marka TechniStone oferuje szerokie zastosowanie konglomeratu kwarcytowego w wyposażeniu zarówno ścian, blatów i podłóg łazienkowych.

Postaw na jakość

Konglomerat kwarcowy to doskonałym wybór dla Twojej łazienki, ponieważ jest to niezwykle wytrzymały materiał. Jest on odporny na plamy i łatwy do czyszczenia, dzięki czemu jest idealnym wyborem do każdej łazienki.

Dobierz odpowiedni rozmiar

Jeśli już zdecydujesz się na wybór materiału zastanów się jakiego rodzaju płytek potrzebujesz. W łazience najlepiej jest wybrać posadzkę o wykończeniu matowym lub zapobiegającym poślizgom. Płytki spełniają wymogi antypoślizgowości dla powierzchni mokrych.

Warto też zastanowić się nad rozmiarem płytek. Oferujemy zarówno wielkoformatowe płytki, ale jest także możliwość wycięcia małych płytek, zależnie od Twojej preferencji i projektu Twojego wnętrza.

Dopełnij swoje wnętrze

Płytki podłogowe w łazience powinny współgrać z całością wnętrza. Częstym wyborem jest dobranie koloru płytek w podobnym wykończeniu jak ściany, dobrze sprawdza się to zarówno w mniejszych jak i większych łazienkach.

Jaśniejsze odcienie konglomeratu kwarcowego zalecane są bardziej do małych powierzchni, a ciemne raczej do większych.

Dzięki możliwości łączenia różnych elementów, twoja podłogę możesz zaprojektować dobierając różne elementy i tworząc różnego rodzaju wzory. To rozwiązanie sprawdzi się z pewnością w większych powierzchniach.