nieruchomoscipodlaskie.pl

Mieszkanie w Warszawie nie musi być drogie!

Poznaj inwestycję „Kamienica Warszawska 34” – połączenie wygody, spokoju i bezpieczeństwa

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w sercu dzielnicy Ursus – kamienicą przy Warszawskiej 34, która pozwoli cieszyć się wygodnym stylem życia, jednocześnie korzystając z uroków dynamicznego miasta. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i komfortowe wnętrza sprawią, że poczujesz się tu jak w prawdziwej oazie spokoju, w otoczeniu licznych atrakcji i udogodnień miejskiego życia. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego charakteru tej inwestycji, która doskonale łączy nowoczesność  z urokami życia w stolicy.

Najnowsza inwestycja usytuowana jest w nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Warszawie, przy ulicy Warszawskiej 34. Ulica ta jest jedną z głównych na osiedlu Ursus, co sprawia, że jest ono doskonale skomunikowane z innymi częściami Warszawy, umożliwiając mieszkańcom łatwe i szybkie przemieszczanie się po mieście. W odległości 50-100 metrów znajdują się przystanki autobusowe, a kolej WKD jest w pobliżu około 500 metrów, co gwarantuje mieszkańcom szybki i komfortowy dojazd do centrum Warszawy.

Każdy aspekt inwestycji został starannie zaplanowany, z myślą o zapewnieniu wygody codziennego życia. Kamienica została wykończona przy użyciu materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale również estetykę całego budynku. Sam projekt obejmuje nowoczesny, trzypiętrowy budynek z czterema kondygnacjami nadziemnymi oraz jedną podziemną.

W budynku znajduje się 19 mieszkań z przemyślanym i funkcjonalnym układem pomieszczeń, zaprojektowanych w celu zapewnienia mieszkańcom najwyższego komfortu. Każde mieszkanie zostało wyposażone dodatkowo w przestronne ogródki, tarasy lub balkony, które umożliwiają cieszenie się relaksem na świeżym powietrzu i dają chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku miasta. Wnętrza mieszkań są doskonale doświetlone, co pozwala na swobodną aranżację przestrzeni zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W ofercie dostępne są mieszkania o różnych metrażach, od 32 do 73 metrów kwadratowych, zróżnicowane pod względem liczby pokoi, co pozwala na znalezienie idealnego mieszkania dla nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie mieszkania posiadają komórki lokatorskie w piwnicy, co pozwoli na wygodne przechowywanie różnych przedmiotów. Dodatkowym udogodnieniem są wózkownie oraz miejsca postojowe.

Kamienica położona jest w bardzo spokojnej  i cichej dzielnicy, w pobliżu domów jednorodzinnych. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i prywatność, a jednocześnie chcą korzystać z uroków dużego miasta. W okolicy osiedla rozbudowana jest pełna infrastruktura miejska, obejmująca m.in.: sklepy spożywcze, przemysłowe, szkoły, przedszkola, restauracje, kawiarnie, apteki czy ryneczek płodów rolnych. To ułatwia codzienne funkcjonowanie mieszkańców, którzy mają dostęp do różnego rodzaju usług i punktów handlowo-usługowych w bliskim otoczeniu.

W okolicy znajdują się również tereny rekreacyjne, które pozwalają na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. To doskonałe miejsce do spacerów czy joggingu na łonie natury. W projekcie uwzględniono udogodnienie dla rodzin w postaci placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz miejsca parkingowe, w tym garaż podziemny, który zapewnia wygodne i bezpieczne parkowanie samochodów. Dodatkowo, inwestycja została przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Posiada windę oraz dodatkowe miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Inwestycja „Kamienica Warszawska 34” stanowi doskonałe rozwiązanie dla wymagających osób poszukujących spokojnego i kameralnego miejsca do zamieszkania, nie rezygnując przy tym z dogodnego dostępu do szerokiej gamy udogodnień, jakie oferuje życie w mieście.

Anna Trzeszczkowska

O Firmie

Inwestycje Edward Krasowski to firma deweloperska działająca od 10 lat na rynku Białostockim, a także od 5 lat na rynku warszawskim. Specjalizujemy się w realizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niewielkich budynków wielorodzinnych. W 2018 roku prowadzono zakupy działek w okolicach centrum miasta, a także biorąc pod uwagę zauważalny wyraźnie od kilku lat na rynku nieruchomości trend budowy budynków jednorodzinnych na obrzeżach miasta i w bezpośrednio przyległych gminach, w gminie Choroszcz zrealizowane zostało osiedle 42 dwulokalowych domów jednorodzinnych zaspokajających ten segment rynku. W warszawie zrealizowaliśmy budynek mieszkalny z 9 lokalami, zaś na jej obrzeżach  13 budynków jednorodzinnych.

Kontakt:
ul. Mazowiecka 48, lok. U2
15-302 Białystok

Telefony: 662 447 576, 508 111 344
Email: biuro@inwestycjeekrasowski.pl
Strona internetowa: http://www.inwestycjeekrasowski.pl/