nieruchomoscipodlaskie.pl

Metraże od 33 m2 do 63 m2 na Wysokim Stoczku

Zamieszkaj przy centrum miasta

Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkalnego Śródmieście istnieje od 1996 roku. Dzięki swojemu dwudziestopięcio letniemu doświadczeniu projektuje bezpieczne i funkcjonalne budynki wielorodzinne, bloki, domy, garaże, lokale oraz budynki użyteczności publicznej. Jedną z idei przyświecających marce jest to, by miernikiem sukcesu było zadowolenie klienta i uśmiech malujący się na jego twarzy. To sprawia, że wszystkie osoby uczestniczące w tworzeniu projektu, na każdym etapie realizacji wykazują maksymalne zaangażowanie.

W najnowszej ofercie dewelopera można znaleźć inwestycję ul. Rzemieślnicza 13 , która jest kameralnym blokiem składającym się z dwudziestu mieszkań. Powstał on na osiedlu Wysoki Stoczek, pośród istniejących już budynków o niskiej zabudowie lub zabudowie jednorodzinnej. Dzięki temu okolica, w której inwestycja jest zlokalizowana, jest bezpieczna.

Lokale mieszkalne, które się w nim znajdują cieszyły się niezwykle dużym zainteresowaniem i w szybkim tempie zostały wyprzedane. W związku z tym aktualnie są dostępne wyłącznie mieszkania o dużej powierzchni, które są idealne dla wszystkich, ceniących przestrzeń oraz dla rodzin z dziećmi. Na ten moment w ofercie można znaleźć następujące metraże:

      –     33 m2

  • 51 m2
  • 61 m2
  • 62 m2
  • 63 m2

Taka powierzchnia zapewnia komfort przy codziennym funkcjonowaniu i daje możliwość swobodnego zagospodarowania wnętrza. Przy mieszkaniu takiej wielkości jedno z pomieszczeń bez problemu można zagospodarować jako sypialnię, pokój dziecięcy lub garderobę.

Budynek posiada jedną klatkę z windą, której obecność będzie stanowiła duże udogodnienie podczas codziennego życia, w momencie, gdy mieszkańcy wyższych pięter postanowią wybrać się na duże zakupy lub przetransportować rower lub wózek dziecięcy.

Mieszkania zaprojektowano w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne. Postawiona m.in. na praktyczne prostokątne wnętrza oraz ich doskonałe doświetlenie. Do lokali przynależą przestronne balkony. Są również obecne liczne miejsca parkingowe zarówno na zewnątrz, jak i w podziemnym garażu.

Inwestycja ma kształt nowoczesnej bryły i zachwyca idealnym rozmieszczeniem kontrastowych kolorów – mlecznej bieli i intensywnej, głębokiej szarości. Dzięki wbudowanym w blok balkonom, budynek zyskuje niebanalny charakter i łatwo go zapamiętać i się nim zachwycić.

Okolica sprzyja edukacji – w zasięgu maksymalnie kilkunastu minut pieszo, znajdują się:

l  Przedszkole Samorządowe nr 31

l  Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

l  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych

l  VII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania

l  II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

l  Zespół Szkół Mechanicznych

Niedaleko znajdują się również sklepy spożywcze takie jak PSS Społem i Żabka, a także restauracja oferująca smaczne, sushi oraz Park Antoniuk, za sprawą którego jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących spacery i możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza.

Inwestycja ul. Rzemieślnicza nadaje się zarówno dla rodzin z dziećmi, małżeństw i par zarówno bezdzietnych, ale i tych planujących potomstwo, dla pracujących singli, studentów oraz seniorów. Za sprawą przemyślanej lokalizacji i bogatej infrastrukturze jest to miejsce bardzo uniwersalne, które zadowoli niemal każdego. To również doskonały zakup pod wynajem. Budynek będzie oddany do użytkowania  w listopadzie  2022 roku, co oznacza, że już za kilka miesięcy nowy właściciele będą mogli cieszyć się swoimi wyczekiwanymi mieszkaniami.

Klaudia Barcińska

KONTAKT

Białystok ul. Warszawska 42 A lok. U1

Pon – pt / godz. 8:00 – 16:00

Mail: mieszkania@pbmsrodmiescie.pl , mieszkania@birkbud.pl

Tel.: 85 732 98 21 , 85 66 33 672

O FIRMIE

  • Istniejemy od 1996 roku i nieprzerwanie realizujemy wciąż nowe inwestycje.
  • Budujemy budynki wielorodzinne, bloki, domy, budynki użyteczności publicznej, garaże, lokale.
  • W swoich działaniach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i technologie.
  • Staramy się sprostać najbardziej wymagającym klientom i spełnić ich oczekiwania.
  • Zostań naszym Klientem – pomożemy Ci mieszkać komfortowo, wygodnie i bezpiecznie.

l  Zaufały nam setki klientów – dołącz do nich już teraz.