nieruchomoscipodlaskie.pl

NIE BÓJ SIĘ POMAGAĆ! Wesprzyj naszą akcję charytatywną i pomóż podopiecznym Fundacji „Pomóż im”

Jesteśmy dumni z tego, że możemy być organizatorem tak szlachetnej inicjatywy, jaką jest pomoc podopiecznym fundacji „Pomóż Im”. W ramach świątecznej akcji przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, które mogą dołożyć swoją cegiełkę i pomóc nieuleczalnie i ciężko chorym dzieciom. Dochód z pomocy zostanie przeznaczony na podopiecznych fundacji. Podaruj dzieciom uśmiech i szansę na lepsze życie!

Czym zajmuje się fundacja “Pomóż Im”?

Fundacja “Pomóż Im” prowadzi jedyne w województwie podlaskim domowe Hospicjum dla Dzieci. Zapewnia opiekę w najcięższych, ale również najważniejszych chwilach w życiu małych pociech, robiąc wszystko, aby ten czas był dla nich najpiękniejszy. Fundacja pracuje 24 godziny, 7 dni w tygodniu niosąc pomoc wszystkim potrzebującym. 

Hospicjum opiera się na domowej opiece małych pacjentów. Podopieczni są otoczeni bliskimi i rodziną, czując się w pełni bezpiecznie. Dzięki takiej formie opieki nieuleczalnie chorzy podopieczni nie są skazani na spędzanie tych trudnych chwil w szpitalu. Hospicjum posiada wykwalifikowanych specjalistów, lekarzy i pielęgniarki, fizjoterapeutów, psychologów, którzy dojeżdżają do domów potrzebujących dzieci. 

Fundacja działa też aktywnie na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Nieustannie wspiera Klinikę Pediatrii Onkologii i Hematologii dziecięcego szpitala w Białymstoku. M. in. zbudowała tam plac zabaw, dostarczyła na oddział nowoczesne łóżka, organizuje też wiele wydarzeń dla pacjentów i rodziców. 

W tym roku fundacja obchodzi swoje 15-lecie. W tym czasie pomogła setkom dzieci i ich rodzinom, a kolejne rodziny na taką pomoc czekają.

Dlaczego zdecydowaliśmy się promować taką akcję świąteczną? Jesteśmy osobami, które nie są obojętne na los innych. Zależy nam na tym, aby jak największa ilość funduszy w te święta wpłynęła do fundacji “Pomóż Im” zapewniając przy tym specjalistyczne leczenie najmłodszych podopiecznych. Chcemy, aby te święta przyniosły wiele radości i uśmiechu na twarzy. Dołóż swoją cegiełkę pomocy na rzecz potrzebujących. Zgromadźmy wspólnie fundusze, które pomogą poprawić los podopiecznych fundacji. Nie bój się pomagać!

Nie bój się pomagać!

Z myślą o podopiecznych fundacji „Pomóż Im”, przygotowaliśmy specjalną, świąteczną ofertę. Wykupując miejsce w domku, w którym umieścimy logo Twojej firmy, przekażesz wsparcie podopiecznym fundacji „Pomóż Im”. Nie bój się pomagać – dzięki Tobie ktoś zyska szansę na lepsze życie. 

Chcesz wesprzeć fundację? Zadzwoń pod numer 500-123-174 lub 508-353-278 i podaruj dzieciom świąteczny prezent!

Fundacja „Pomóż Im”

na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi

i Hospicjum dla Dzieci

ul. Sosnowa 3

16-010 Sochonie

tel. 85 66 22 003

biuro@pomozim.org.pl