nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkaj w miejscu, gdzie doświadczysz 330 słonecznych dni w roku

Marzysz o luksusowym apartamencie ulokowanym na Cyprze? Twoje marzenie mogą spełnić dwie przedsiębiorcze kobiety – Elżbieta Adamska, będąca założycielką marki Apartamenty Elizabeth Cypr i Eliza Markiewicz, prowadząca białostocką agencję nieruchomości MEG Real Estate. Ich współpraca zaowocowała projektem umożliwiającym polskim klientom zakup nieruchomości na Cyprze.

Lokale oferowane przez Apartamenty Elizabeth Cypr są ulokowane na najpiękniejszej plaży należącej do terytorium Cypru Północnego – Long Beach. Składa się na nią delikatnie rozbijająca się o brzeg szafirowa woda oraz 3,5 km złotego piasku z pasem zieleni, na którym znajdują się liczne ścieżki dla pieszych i rowerzystów. Ponadto plaża obfituje w restauracje i bary oraz siłownie na świeżym powietrzu – nie ma nic lepszego niż możliwość podjęcia aktywności fizycznej przy jednoczesnym podziwianiu błękitu nieba, łączącego się z morzem.

Cypr jest gwarancją aż 330 słonecznych dni w roku. Region, w którym usytuowane są apartamenty dynamicznie się rozwija, dzięki czemu zyskał zasłużoną nazwę „drugiego Dubaju”. Według miesięcznika Forbs to miejsce numer 1 jeżeli chodzi o inwestycje w nieruchomości za rok 2021. To również miejsce, w którym powstają bardzo duże projekty deweloperów takich jak NorthernLAND, Dovec, Noyanlar, Caesar. Marka Apartamenty Elizabeth jest przedstawicielem wyżej wymienionych deweloperów, a jej właścicielką jest Elżbieta Adamska.

Jedną z najciekawszych i luksusowych inwestycji jest projekt dewelopera  NothernLAND – Grand Sapphire Resort and Residences z gwarancją 8% zwrotu inwestycji. Składa się on z pięciogwiazdkowego hotelu z kasynem, 7 czteropiętrowych budynków oraz 3 wysokich budynków, wznoszących się do 27, 29 i 31 pięter. 

W ofercie są różnorodne apartamenty, przystosowane do różnych stylów życia. Potencjalni klienci mają więc szeroki przekrój dostępnych kawalerek i apartamentów z jedną, dwiema, trzema lub czterema sypialniami do wyboru. Bardziej wymagające osoby mogą zdecydować się na wybór dwupoziomowego apartamentu z trzema lub czterema sypialniami. Wszystkie lokale wyróżniają się starannym wykończeniem, jasnymi i przestronnymi wnętrzami o wysokiej funkcjonalności, które zapewnią maksymalny komfort użytkowania. Zostały one zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami estetycznymi i technologicznymi, dzięki czemu pozwolą cieszyć się niesamowitymi widokami zapewnionymi przez śródziemnomorskie środowisko.

Kompleks oferuje największy na Cyprze basen bez krawędzi o powierzchni ok. 7 000 m2, a także restauracje, kawiarnie, SPA, klub sportowy outdoor i indoor, kasyno, klub dla dzieci, kina zewnętrzne i wewnętrzne, centrum handlowe oraz bar, który został umiejscowiony na dachu.

Najbliżej położonym od apartamentów Grand Sapphire Resort and Residences miastem jest Famagusta. To perła Cypru Północnego, będąca domem dla historycznych cywilizacji. Oferuje ona ucieczkę do raju nieskażonych plaż, krystalicznie czystych wód i błogiego klimatu. Famagusta obfituje w historyczne miejsca, jednocześnie nie tracąc kontaktu z epoką, w której żyjemy – dzieje się tak za sprawą niedalekiej obecności międzynarodowych lotnisk i luksusowej przystani jachtowej, dostępnej dla podróżnych z każdego zakątka świata. Do lotniska Larnaca można dotrzeć autem w 45 minut, natomiast to lotniska Pafos – w 2 godziny.

Plan płatności przy zakupie apartamentów wygląda w następujący sposób:

  • Standard 30% zaliczki i 70% nieoprocentowane raty do momentu odebrania kluczy.
  • Rata na rok 30% zaliczki, 50% rata nieoprocentowana do momentu odebrania kluczy, a pozostałe 20% na 1 rok bez %.
  • Apartamenty z widokiem na zachód 30% zaliczki, 40% przed odebraniem kluczy i 30% na 2 lub 3 lata w nieoprocentowanych ratach.
  • Plan długoterminowy: 30% zaliczki, 40% przed odebraniem kluczy, plan ratalny za zakup apartamentu w bloku A lub B będzie 3 lata z 6% rocznie. Jeśli zakup odbywa się w bloku C, plan ratalny wyniesie 2 lata z 6% rocznie.
  • Czynsz gwarantowany 50% zaliczki, 50% w równych częściach do momentu odbioru kluczy.

Planowany termin realizacji inwestycji bloku A jest szacowany na czerwiec 2023 roku. Realizacja bloku B została zaplanowana na wrzesień 2023 roku, natomiast bloku C na grudzień 2024 roku. Gotowe do odbioru mieszkania będą w pełni umeblowane oraz kompleksowo wyposażone – od sztućców po meble i sprzęt AGD. Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 8 000 zł.

Oferujemy:

  •  rezerwację biletów lotniczych, spotkanie na lotnisku, transfer z lotniska,
  •  zakwaterowanie podczas całego pobytu,
  •  załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości,
  •  wycieczkę zapoznawczą po wyspie.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać dogodne terminy lotów.

KONTAKT

Tel.: 537 255 111

E-mail: elizabethadamska@wp.pl

KONTAKT

Eliza Markiewicz 

Tel. 723990908 

Elżbieta Adamska 

Tel.: 537 255 111

E-mail: elizabethadamska@wp.pl

O FIRMIE

Apartamenty Elizabeth Cypr

Apartamenty Elizabeth Cypr to biuro nieruchomości oferujące sprzedaż oraz wynajem apartamentów klasy premium na Cyprze Północnym. Mieszkanie na tej wyspie jest gwarancją cieszenia się słoneczną pogodą przez 330 dni w roku z szafirem morza w tle i złotym piaskiem plaży Long Beach. Biuro nie tylko pomaga we wszystkich formalnościach, ale również organizuje wycieczki zapoznawcze do oferowanych apartamentów.

MEG Real Estate

MEG Real Estate to agencja nieruchomości tworzona przez grupę ekspertów, którzy zmieniają białostocki rynek nieruchomości, wprowadzając nowe standardy i technologie. Wiedzą, że kupno czy sprzedaż nieruchomości to jedna z trudniejszych decyzji, dlatego ich misją jest to, by pomóc klientom przejść przez ten proces w jak najbardziej rzetelny i bezpieczny sposób. Firma przy każdej transakcji zapewnia klientom kompleksowe wsparcie, indywidualne podejście, oraz daje gwarancję działania zgodnie z wszystkimi formalnymi oraz prawnymi wymogami.