nieruchomoscipodlaskie.pl

Lokale użytkowe w ofercie białostockiego Fadbetu

Jeżeli szukasz idealnego miejsca na prowadzenie własnej działalności warto pochylić się nad ofertą białostockiego Fadbetu. Jest w niej kilka ciekawych propozycji. Jedną z nich jest lokal nr 3 oraz stanowisko garażowe przy ul. Św. Rocha 6 w centrum Białegostoku.

Powierzchnia lokalu umiejscowionego na parterze w pawilonie handlowo – usługowegi wynosi 53,30 m2. Cena stanowiska garażowego to 30 000 zł/brutto

Ci, którzy szukali już lokalu doskonale wiedzą, że nie bez znaczenia jest też dojazd do nieruchomości i miejsca postojowe. Dzisiaj, kiedy większość z nas jest zmotoryzowana, zwraca się na to szczególną uwagę. Właśnie dlatego lepiej, gdy dojazd do lokalu jest prosty, klient nie musi kluczyć, dzwonić i dopytywać o położenie. Nie mówiąc o tym, że po dojechaniu może się okazać, że i tak nie ma gdzie zostawić swojego pojazdu. Takie sytuacje zniechęcają. Oferta Fadbetu to gwarancja zarówno dobrego dojazdu (obiekt jest praktycznie w zlokalizowany w centrum miasta) jak i miejsc parkingowych, które zaprojektowano w piwnicy.

A może przy Stołecznej

Inna to nowoczesny biurowiec przy ulicy Stołecznej w Białymstoku. Jest zlokalizowany w ścisłym centrum, z dobrym dojazdem i miejscami parkingowymi. Docelowy klient również trafi tam bez problemu. W bezpośredniej okolicy jest kilka miejsc, które można odwiedzić w tak zwanej przerwie obiadowej.

Jest to budynek trzykondygnacyjny z garażem podziemnym i zjazdem oraz obsługą komunikacyjną z ul. Stołecznej jak również niezbędną infrastrukturą techniczną ( w tym centralna klimatyzacja).

Nowo powstający obiekt z zewnątrz nawiązuje do trendów nowoczesnej architektury europejskiej, a jednocześnie utrzymuje konwencję sąsiedniej zabudowy, zarówno ulicy Stołecznej jak i Krakowskiej . Aby jeszcze idealniej komponował się z otoczeniem architekci postawili na proste formy oraz klasyczne materiały wykończeniowe.

Układ lokali wewnątrz budynku może ulec zmianie w zależności od potrzeb przyszłych właścicieli lub najemców. Jednak trzeba pamiętać o tym, że zakres zmian ogranicza konstrukcja budynku. Powierzchnia lokali od 40 m2 do 259 m2.

O FIRMIE

„FADBET” Spółka Akcyjna istnieje od 1 lipca 1988 r.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest:

– realizacja robót budowlanych w ramach generalnego wykonawstwa w kraju i za granicą,

– budowa obiektów mieszkalnych i handlowo-usługowych w systemie deweloperskim,

– wynajem pomieszczeń handlowo-usługowych,

– handel materiałami budowlanymi.

Firma oferuje wykonawstwo przygotowania i realizacji nowych inwestycji, remontów i modernizacji budownictwa mieszkaniowego, ogólnego i przemysłowego.

KONTAKT

Sprzedaż lokali usługowych w godzinach:

poniedziałek-piątek 7:oo – 16:oo

Telefon

kom. 606 827 782

tel: +48 (85) 6644098

E-mail:

fadbet@fadbet.com.pl

sekretariat@fadbet.com.pl