nieruchomoscipodlaskie.pl

Powodzenie biznesu zależy od lokalizacji

Wybór odpowiedniego lokalu nie jest rzeczą prostą. Czy w grę wchodzi wynajem, czy zakup nieruchomości, jest to decyzja ważna, często decydująca o sukcesie albo porażce przedsięwzięcia. Poprzedzona musi zostać dokładnym prześledzeniem rynku oraz przemyśleniu konkretnej oferty pod wieloma względami. Decyzja co do najlepszego lokalu najczęściej wiąże się z pewnym kompromisem w kwestiach ceny, położenia, metrażu i standardu idealnego lokalu.

W ofercie PB-U „BIRKBUD” zostały jeszcze lokale biurowe do wynajęcia. Znajdują się one na V piętrze biurowca przy ulicy Świętego Mikołaja w centrum Białegostoku. Natomiast lokale do sprzedaży firma posiada w nowo powstającej inwestycji przy ulicy Ogrodowej.

Kamienica Ogrodowa”

Jest przykładem aranżacji budynku, który idealnie wkomponował się w charakter istniejących budynków na rogu ul. Sienkiewicza i ul. Ogrodowej w Białymstoku. Ten niedawno zaprojektowany czteropiętrowy budynek wielorodzinny posiada 21 mieszkań i 12 lokali usługowych.

Usługi znajdują się na parterze i I piętrze. Na parterze znajdują się trzy lokale z bezpośrednim wejściem od ulicy Sienkiewicza. Ich atutem są witryny wychodzące na ulice oraz duże pow. ok. 100 m2.

Na I piętrze jest 8 lokali o pow. 40, 50, 60 i 80 m2. Budynek posiada jedną klatkę oraz windę. Okna lokali wychodzą na różne strony budynku, więc jest w czym wybierać. Niektóre posiadają też przestronne balkony.

Ulica św. Mikołaja – lokal w samym centrum

Inną doskonałą lokalizacją na prowadzenie działalności gospodarczej jest budynek przy ulicy św. Mikołaja w Białymstoku. To ścisłe centrum miasta. W ofercie pozostały trzy lokale. Pomieszczenia, które zostały w ofercie są przestronne i widne, posiadają klimatyzację, dostęp do wind i monitoring budynku.

Lokale do wynajęcia to:

42 m2 – V PIĘTRO

83 m2 – V PIĘTRO

52 m2 – parter

Nowa inwestycja w Horodnianach

Już niebawem w ofercie PB-U „BIRKBUD” pojawią się lokale w pawilonie usługowo – handlowym w Horodnianach, w bezpośrednim sąsiedztwie Biedronki. Lokale mają zróżnicowaną powierzchnię od 25 do 138 mkw.

O FIRMIE

PB-U „BIRKBUD” Sp. J. jest firmą z wieloletnią tradycją. Została założona w 1987 roku. przez mgr inż. Andrzeja Biruka, który w roku 1974 roku otrzymał dyplom oraz uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – inżynieryjnej. Poza tym uzyskał również uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi na budowie obiektów budowlanych.

Firma zajmuje się realizacja przeróżnych inwestycji zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych czy instytucjonalnych. Swoją działalność prowadzi na terenie miasta Białystok. W swojej historii zrealizowała szereg inwestycji związanych z budową mieszkań, biur, hal czy budynków handlowo-usługowych. PB-U „BIRKBUD” ciągle się rozwija.

KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY

ul. Św. Mikołaja 1

15-419 Białystok

Tel.: (85) 66 33 672

E-mail: mieszkania@birkbud.pl