nieruchomoscipodlaskie.pl

AZBUDplus zaprasza na Białostoczek

 

BETTER HOME to nowoczesne i funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej zlokalizowane na osiedlu Białostoczek, w sąsiedztwie Ogrodów Działkowych i Rezerwatu Antoniuk, w odległości ok. 3 km od centrum miasta. To miejsce dedykowane osobom, które cenią sobie bliskość przyrody, dobrą komunikację i komfort.

Białystok ul. Skidelska – to tu w IV kwartale tego roku zostanie oddanych do użytku siedem dwukondygnacyjnych domów.

– To z jednej strony typowo szeregowa zabudowa, jednak w nowoczesnym wydaniu. W sprzedaży posiadamy jeszcze pięć naprawdę unikalnych segmentów i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą –  mówi Mateusz Sanejko, z firmy AZBUDplus.

Powierzchnia domów wynosi od 104 do 110 m2. Powierzchnie działek wahają się w granicach od d 231 do 404 m2. Do każdego segmentu przynależy ogród i wielofunkcyjny garaż typu wiata.

Otoczenie

Całe zagospodarowanie terenu pod inwestycją będzie przygotowany przed dewelopera. Cały teren inwestycji jak i działki między budynkami zostanie ogrodzony. Cała komunikacja-Chodniki i podjazdy zostaną wykonane z trwałej kostki betonowej oraz oświetlona. Tereny zaprojektowane pod zieleń zostaną już przygotowane pod nasadzenia-Rozplantowanie humusu i przygotowanie pod nasadzenie

Konstrukcja i wykończenie zewnętrzne

Fundamenty żelbetowe wylewane, ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych, ściany z pustaków silikatowych lub w szkieletowej drewnianej – tak najkrócej można scharakteryzować konstrukcję szeregówek powstających na osiedlu Białostoczek. Wszystkie segmenty mają kominy systemowe.

Nowoczesne i funkcjonalne wnętrza

Posadzki we wszystkich segmentach wykonane zostaną ze szlichty cementowej, natomiast tynki są albo cementowo – wapienne (w segmentach tradycyjnych) i gipsowo kartonowe (w segmentach energooszczędnych). We wszystkich szeregówkach są okna i drzwi balkonowe PCV- dzięki wielkości dające lepszy dostęp światło do wewnątrz. Co ważne ogrzewanie zapewnią grzejniki stalowe z rozprowadzeniem podpodłogowym, w segmentach energooszczīdnych ogrzewanie podłogowe. Domy wyposażone są we wszystkie instalacje: wody zimnej i ciepłej ( woda ciepła przygotowana przez kocioł gazowy), kanalizacji sanitarnej i gazową.

Ogrzewanie gazowe- dzięki czemu nie jesteśmy uzależnieni od miejskiego okresu grzewczego, a sami decydujemy kiedy i jak grzejemy .

W niektórych segmentach została zainstalowana wentylacja  grawitacyjna w innych mechaniczna zawierająca system rekuperacji.

Instalacje elektryczne: rozprowadzona instalacja do punktów z osprzętem, instalacja oświetleniowa bez opraw.

Lokalizacja

– ok. 3 km do centrum miasta (7 minut samochodem)

– przystanek autobusowy w odległości 100 m (3 linie autobusowe)

– supermarket Biedronka w odległości 550 m

– Galeria M w odległości ok. 750 m

– przedszkole w odległości 500 m

Energooszczędność

Segmenty nr 6 i 7 zostaną wybudowane z wykorzystaniem energooszczędnej i innowacyjnej technologii szkieletowej, pozwalającej na zastosowanie dodatkowego ocieplenia  (do 40 cm). Domy będą także wyposażone w system rekuperacji (odzyskiwania ciepła) gwarantujący zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem nawet o 70%.

O FIRMIE

Azbud+ to rodzinna firma, która działa na białostockim rynku od 1994 roku z powodzeniem realizując zamówienia publiczne w zakresie wszelkich robót budowlanych. Zajmuje się także wynajmem nieruchomości handlowo-usługowych w Białymstoku, a jako deweloper tworzy nowoczesne, a przy tym niedrogie mieszkania, zapewniające użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki stałej współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów, takich jak architekci, inżynierowie czy prawnicy, jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę i pomoc.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *