nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkaj w otulinie Puszczy Knyszyńskiej!

Domy Podlasia – nowa inwestycja w Wasilkowie. Powstają tam bliźniaki, szeregówki a także budynki wolnostojące. Nowe osiedle wyrasta od strony Białegostoku, na granicy Sochoń i Jurowiec. To cichy i spokojny teren położony w otulinie Puszczy Knyszyńskiej.
To oferta skierowana do tych, którzy cenią sobie po pierwsze spokój, sąsiedztwo przepięknej i unikalnej przyrody, po drugie bliskość do centrum i komfortowy dojazd. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu na pewno rodziny z dziećmi, młode małżeństwa a także te z wieloletnim stażem, które jesień życia planują spędzić w ciszy i spokoju.
Idealna lokalizacja
Dojazd do centrum Białegostoku zajmuje dosłownie moment. Na przykład odcinek do Galerii Jurowiecka wynosi zaledwie 9,5 km drogami: starą DK19 (w przebudowie wraz z nową ścieżką rowerową do Świętej Wody) oraz dwupasmową DK8.
Jest też dobra wiadomość dla niezmotoryzowanych mieszkańców nowego osiedla. Przystanek autobusu  miejskiego nr 102, który dojeżdża do samego centrum Białegostoku znajduje się  w odległości 300m.
A już niebawem będzie możliwy dojazd z obrzeży Białegostoku  – (przebudowa Al. Tysiąclecia PP)  – całkowicie dwujezdniową drogą do centrum Białegostoku.
Działki, na których powstaje nowe osiedle są w pełni uzbrojone. Jest tam woda, kanalizacja, prąd, gaz, światłowód, lampy.
Co ważne i ciekawe domy, bliźniaki i szeregówki Domów Podlasia wyrastają w otoczeniu nowych domów, co sprawia, że w najbliższym otoczeniu nie występuje smog, a powietrze jest czyste.
W bezpośredniej okolicy znajduje się wszystko, co jest niezbędne do życia. Jest przedszkole i szkoła podstawowa klasy (0-3 z wyżywieniem) obok kaplica a kościół w Jurowcach.
Również zakupy nie powinny stanowić problemu. Dosłownie 500 metrów dzieli nowo powstające osiedle od sklepu grupy „Chorten”.
Miejsce dla aktywnych
Domy Podlasia to oferta skierowana również do tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. W pobliskim lesie w Sochoniach znajduje się Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Sosenka http://www.sosenkazdroj.pl dający możliwość skorzystania z odnowy biologicznej nie tylko gościom z kraju ale i miejscowym mieszkańcom. Naprzeciw, w Jurowcach znajduje – się ukryty w lesie – klub jeździecki http://www.kjkres.pl z hipoterapią i szkółką. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie lasów daje możliwość leśnych spacerów, jazdy konnej i wycieczek rowerowych po okolicy. Warto wybrać się trasą wiodącą przez: Rybniki, Katrynkę, Burczak, Świętą Wodę, Supraśl czy Białystok. Urząd Miejski w Wasilkowie rozpoczął inwestycję wybudowania krytej pływalni przy szkole podstawowej i przedszkolu. Aktualnie powstaje ścieżka rowerowa wiodąca z Białegostoku do Świętej Wody.

DP_reklama 128×176 NP_v4

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *